• Головна
  • Оприлюднили результати зібраних коштів з благодійного марафону
16:00, 11 серпня 2014 р.

Оприлюднили результати зібраних коштів з благодійного марафону

Волонтери  оприлюднили суму зібрану на допомогу армії під час благодійного марафону "Україна починається з тебе",  який відбувся 8-9 серпня у центрі Полтави.

Вкотре переконуємось в тому, що полтавці - небайдужі та добрі люди. Лише за перший день було зібрано 30 тисяч 210 гривень 30 копійок + 1 долар США, – повідомили на сторінці Полтавського батальйону небайдужих. –Такими темпами можемо зібрати не на один, а на два тепловізори.

А от за весь марафон було зібрано 64 тисяч гривень.Кюпюри були різні серед них неоднаразово попадалися і 500 гривневі банкноти. За ці гроші був куплений тепловізор, який вже доставлений в одне з Луганських формувань, котре знаходиться на передовій та воює безпосередньо на підступах до Луганську", - розповіла Наталія Святцева, волонтер Полтавського Батальйону Небайдужих. "У вівторок, 12 серпня, пройде благодійний аукціон у Галереї мистецтв. Відомі художники виставили на продаж свої картини і кожен бажаючий зможе їх придбати. Кошти, знову таки, підуть на підтримку наших військових. Також з пропозицією провести благодійний марафон до нас звернулися опішнянські майстри — гончарі, керамісти. Тому наступного разу плануємо зібратися десь на Покрову", - додала пані Наталія.

Сподіваємось що й  надалі зібрані кошти будуть іти за призначенням.

#Благодійний марафон

Коментарі

Оголошення
live comments feed...