• Головна
  • Податківці виявили підпільну антисанітарійну хлібопекарню
14:42, 23 вересня 2009 р.

Податківці виявили підпільну антисанітарійну хлібопекарню

В умовах кризи та повальної щоденної дорожнечі на основні продукти харчування окремі підприємливі мешканці області, як виявилось, розпочали впроваджувати в практику ще один вид підприємницької діяльності- «тіньове» виготовлення хліба.

Працівники податкової міліції Кременчуцької ОДПІ в ході проведення операції «Урожай-2009» на території міста по проспекту Полтавському було виявили облаштований «підпільний цех» з виготовлення хлібобулочних виробів, який організував 51- річний місцевий житель і не мав на виробництво жодних дозвільних та реєстраційних документів.

У приміщенні, де проводилась випічка, ще за часів СРСР розміщувалась хлібопекарня у якій на відміну від теперішньої все існувало цілком законно, а головне санітарні умови, напевно, відповідали встановленим нормам. Господар, очевидно, мало переймався поліпшенням санітарного стану приміщення (пекарня нагадувала скоріше волоцюжник ніж об'єкт громадського харчування) все ж ризикував і займався пекарською справою виключно у нічний час, а на територію цього «стратегічного об'єкту» ніхто із сторонніх осіб, з певних міркувань, не допускався.

Чи-то шалений потяг до збагачення при мінімумі затрат, чи щось інше стало рушійною силою для горе-підприємця, однак того дня він так і не зміг пояснити міліціонерам –податківцям, чому в антисанітарних умовах щоденно виробляв продукцію сумнівної якості, ризикуючи здоров'ям потенційних споживачів.

Наразі, в ході перевірки міліціонери-податківці описали та вилучили з приміщення «підпільного» цеху знаряддя праці та готової хлібобулочної продукції на суму майже 10 тисяч гривень.

В даний час вирішується питання про притягнення цього громадянина до відповідальності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
10:54, 8 травня
live comments feed...