• Головна
  • Чим замінити відпочинок в Криму ?
18:04, 10 серпня 2014 р.

Чим замінити відпочинок в Криму ?

Через події в Криму цього року Херсонська та Одеські області переживатимуть туристичний бум. Але  є й інші цікаві пропозиції:

Туреччина - відпочинок протягом 7 днів у трьохзірковому готелі з харчуванням ,на одну особу за добу з перельотом від 3 тисяч гривень, вечеря на одну людину становить від 150 грн.

Єгипет- відпочинок протягом 7 днів у готелі ***, **** з харчуванням на одну особу з перельотом від 3,6 тис.грн + віза 287 грн + вечеря на одну людину.

Болгарія - відпочинок протягом 7 днів на одну особу у готелі *** без харчування, якщо їхати автобусом зі Львова - 2,8 тис гри, якщо летіти з Києва 4,5 тис грн. Вечеря на одну людину від 160 грн.
Грузія - відпочинок протягом 7 днів на одну особу у готелі *** без харчування + авіз О/УівАіг) - від 4,2 тис грн. Віза не потрібна. Вечеря на одну люди ну від 70 грн
Чорногорія - відпочинок протягом 7 днів на одну особу у віллі •** без харчування, якщо їхати автобусом зі Львова - 3 тис грн, якщо летіти з Киева б тис гри. Вечеря на одну людину від 160 грн.
Херсонська та Миколаївська області - відпочинок протягом 7 днів у пансіонаті на 1 особу без харчування + квитки ЗД 688 гри. Вечеря від 50 грн.
Одеська область - відпочинок протягом 7 днів у пансіонаті *** на 1 особу без харчування + 
квитки ЗД 1,2 тис гри. Вечеря від 50 грн.
#відпочинок

Коментарі

Оголошення
live comments feed...