17:04, 8 серпня 2014 р.

Результативний круглий стіл

Сьогодні відбувся круглий стіл в Полтавському краєзнавчому музеї.

Мета заходу повідомлялося раніше, і присутні доповідачі та експерти серед яких були : Доцент кафедри економіки та менеджмету Калініченко Олександр Володимирович, організатор круглого столу Олег Слизько, координатор Полтавської делегації Студреспубліки Юлія Бобир, представники місцевої влади та коуч-тренери, які плідно попрацювали.

Лунали цікаві пропозиції та інструменти впливу на владу. Серед нововведених пропозицій було: децентралізувати владу, створити віртуальний суверенітет (інтерактивний сайт для громадян з метою оцінки та голосування болючих тем), створення віджету-гаджету для мобільних користувачів де б вони моголи слідкувати за місцевими оновленнями новин та проводити голосування, переформувати сайт Міської ради і зробити прозорі операції з закупівалі та проведення тендерів, шляхом відкритих для громадян електронних операцій.

Загалом, пропозиції були досить новаторськими для Полтавщини і навіть представники місцевої влади виявили бажання переформатувати сайт якщо організатор та його команда нададуть своє бачення того, яким він має бути.

#круглий стіл #Олег Слизько

Коментарі

Оголошення
live comments feed...