• Головна
  • 8 серпня — День військ зв'язку України
11:15, 8 серпня 2014 р.

8 серпня — День військ зв'язку України

«Зв'язківці! Уникайте випадкових зв'язків!»— Неофіційний девіз військ зв'язку.

Це свято відзначають щорічно з 2000 року, коли був підписаний указ президента країни про заснування Дня військ зв'язку України. Сьогодні для будь-якої армії будь-якої країни військовий зв'язок важливий, як ніколи. Це технічна основа Збройних сил.

Підготовка перших зв'язківців армії на території нинішньої України почалася 8 серпня 1920 року. Тоді в Костянтинівському юнкерському військовому училищі почали навчати зв'язківців Київських військово-інженерних курсах. День військ зв'язку України покликаний вшанувати військових цієї спеціальності.

Питома вага представників цієї професії в загальному штаті армії стрімко зростає і зараз. Під час ВВВ практично десята частина солдатів була зв'язківцями. А в сучасній армії День військ зв'язку України відзначає близько 12% службовців.

Війська зв'язку при Збройних силах України діють на базі військ колишнього Радянського Союзу. У країні створено своє Головне управління зв'язку, яке займається формуванням військ зв'язку в Україну. День військ зв'язку України відзначають військові, які працюють над створенням надійної системи управління Збройними силами як в умовах війни, так і в мирний час.

#День військ зв'язку України,8 серпня

Коментарі

Оголошення
live comments feed...