14:32, 7 серпня 2014 р.

Майдан горить

Сьогодні вранці у Києві на Хрещатику комунальники почали прибирати барикади з проїжджої частини, на Майдані почався спротив так званих "майданівців".

Це люди, котрі оселилися на централній вулиці й не обов'язково мають стосунок до подій Євромайдану.

Спершу представники столичних комунальних служб попросили людей самих розібрати намети, встановлені на проїжджій частині в центрі Києва, але "майданівці" відмовилися і запалили шини.

Але комунальники не припинили прибирати барикади, правоохоронці ж здійснюють опис вилученого з уже розібраних наметів, зокрема близько 20 ящиків із пляшками, підготовленими під "коктейлі Молотова". Поруч — бійці батальйону "Київ", які допомагають прибирати барикади.

Комунальники розбирають барикади на Інститутській, тоді як під Будинком профспілок вишикувались близько 30 правоохоронців у бронежилетах, касках, з кийками, окремі з них мають зброю. Неподалік стоїть автозак.

Зі сцени Майдану представник "самооборони" закликав "майданівців" не піддаватись на провокацію. Біля сцени — "самооборонівці" з палицями, які закликають міліцію зняти маски і не вчиняти ніяких дій проти "мешканців Майдану".

#Майдан,горить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...