• Головна
  • Підсумки дня за 6 серпня з «серця» АТО від Дмитра Тимчука
09:59, 7 серпня 2014 р.

Підсумки дня за 6 серпня з «серця» АТО від Дмитра Тимчука

Підсумки дня за 6 серпня від Дмитра Тимчука.

Брати й сестри, за підсумками 6 серпня.
З невтішного:
1. Останнім часом ми відзначаємо досить ефективні зусилля терористів у протидії рейдовим операціям сил АТО.
Важко визначити, чи йде мова про «злив» інформації бойовикам щодо запланованих дій наших підрозділів (сподіваємось, військова контррозвідка відповість на це питання). Але те, що планування та проведення операцій зараз вимагає від керівництва АТО зусиль та професіоналізму, а від командирів підрозділів – ініціативності та вміння брати відповідальність на себе в рази більше, аніж пару тижнів тому, - беззаперечний факт.
2. У Миколаєві відбувся мітинг « проти підвищення тарифів». Здавалося б нічого страшного, тим більше, що народу на ньому було з гулькін ніс, однак організатор мітингу – «Інститут Міжнародного впливу», раніше, як повідомляли ЗМІ, разом з нардепом-сепаратистом О.Царьовим вимагав від Януковича нагородити бійців «Беркута» за розгін Майдану.

Що характерно, вчора такий самий мітинг пройшов у Херсоні. Журналісти зафіксували, як потім його учасникам організатори роздавали гроші. Вимоги однакові – під приводом вирішення соціальних проблем вимагати від місцевої влади не підкорятися Києву в його «антинародній політиці». Для картинки мітингувальники махають транспарантами й на англійській мові, але на прохання прочитати, що у них там написано, мимрять щось неоковирне.

…Не секрет, що сьогодні Україна здає іспит на виживання у якості суверенної держави. Ми маємо справу з хитрим і підступним ворогом. І якщо ми не навчимося захищатися від московської гідри у будь-якому її обличчі – чи то у вигляді озброєного Путіним терориста на Сході чи проплаченого ФСБ «мирного протестувальника» на Півдні – гріш ціна нашій незалежності. І не треба заспокоювати себе малою чисельністю «протестувальників» - картина міняється дуже швидко, коли Москва щедро платить.

3.З тієї ж опери про п’яту колону. Харківська міскрада присвоїла звання «почесного харків’янина» члену Ради Федерації Росії Олександру Шишкіну. Офіційне формулювання – мов, цей «російський меценат» ініціював будівництво храмів.

Яку важливу роль відіграють храми УПЦ Московського патріархату в антиукраїнській пропаганді на сході України – ми знаємо. Про те, що монастирі УПЦ МП часто-густо – перевалочні бази терористів, також. І з тим, що саме Рада Федерації, яку представляє Шишкін, надала право Путіну вводити російські війська в Україну, ми також чудово обізнані.

Залишається зрозуміти, яку роль відіграють депутати Харківської міськради та влада міста у ретельно вибудованій спецслужбами Росії системі розвалу України.
…До слова, прокуратура негайно опротестувала присвоєння Шишкіну звання почесного харків’янина. Оплески прокурорам.

З доброго:

1. Мешканці Донбасу активно здають терористів та їх посіпак силовикам.В РНБО повідомили: за добу на телефон довіри штабу АТО в Маріуполі надійшло 45 повідомлень щодо осіб, котрі беруть участь у терористичній діяльності. Повідомляють і про вогневі позиції терористів.

Мова вже не про ту вкрай важливу і потрібну роботу, яку робила із самого початку АТО потужна сітка патріотів на Донбасі, що добуває подібну інформацію. Це вже – дійсно масштабний громадянський рух. Можна сказати, інформаційне ополчення Донбасу.

2. Президент України доручив міністру оборони звільнити двох керівників департаментів Міноборони, пов’язаних із закупівлею озброєння, за неефективне використання бюджетних коштів. Підставою для Президента стало відповідне розслідування Генпрокуратури.

Здається, що сумнівів у тому, що військовим чиновникам давно пора влаштувати кадрове чистилище, ні у кого немає. Проблема у іншому. У минулі роки ми неодноразово були свідками гучних звільнень високих чиновників (у тому числі в Міноборони) за різні негарні вчинки. Але відомо також немало випадків, коли ці чиновники потім подавали до суду і з успіхом відновлювались на посадах, щоправда, вже без реклами. Хотілося б вірити, що сьогоднішній випадок не з їх числа, і звільнення цілком юридично обґрунтовані.
Знов таки, незрозуміло, чи варто чекати продовження банкету. У тому плані, що невже звільнення є тим самодостатнім покаранням за «неефективне використання бюджетних коштів»? Це вже питання до прокуратури.І ще одне зауваження з цього приводу. Важливо не лише те, кого звільнили, але й те, кого призначать. Наприклад, за нашими даними, нині на досить високу посаду МО проштовхується один з вірних поплічників Саламатіна – одного зі «стратегів» Януковича. Якщо він та йому подібні таки випливуть, то подібний обмін шила на мило викличе, скажімо так, деякі питання.

3. Ну і з наших успіхів на дипломатичному фронті. Засідання Радбезу ООН, що відбулося, стало чудовою затичкою у ненаситну пельку Путіна. Зокрема, Радбез не підтримав пропозицію Росії про направлення на Донбас, що розстрілюється російською зброєю російськими найманцями, конвоїв з російською «гуманітарною допомогою».

Нешановний пане Путін. Викличте свого холуя, який підказав ідею з гуманітарною допомогою, та зніміть з нього скальп, для науки іншим російським чинушам. Бо ж Росія сама залежить від постачання продовольства з-за кордону по основним групам продтоварів від 20 до 60%. Це значно перевищує поріг продовольчої безпеки. Ви краще свою гуманітарну допомогу для росіян прибережіть. А Україна, якщо ви нарешті залишите її в спокої, і сама прогодується, і інших нагодує.

Але замість цього Путін підписав указ про припинення закупок продовольства в країнах, що прийняли санкції проти Росії., Жартівник, однак. Росіяни, готуйтеся до частих поїздок в сусідні країни – у продовольчі тури. Ваш президент бажає, щоб російських туристів у світи віднині іменували «сарана».

#Путін #АТО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...