• Головна
  • Ворона вважає аморальним проведення Сорочинського ярмарку під час війни
14:11, 5 серпня 2014 р.

Ворона вважає аморальним проведення Сорочинського ярмарку під час війни

Голова Полтавської обласної ради Петро Ворона вважає аморальним проведення Національного Сорочинського ярмарку в Полтаві, коли в країні йде війна. Ворона також побоюється, що проведення ярмарку може стати провокацією для можливих терористичних дій з боку сепаратистів.

Про це він повідомляє в офіційній заяві Ворони, текст якої  подаємо далі:

 ”Щодня на Сході України гинуть наші хлопці-патріоти, які віддають своє життя, захищаючи Батьківщину. Тому організація розважальних заходів поки що, на моє переконання, є не лише недоцільною, а просто аморальною. Крім того, проведення ярмарку може стати провокацією для можливих терористичних дій з боку сепаратистів. Нашим головним завданням, вважаю, не дати суперникові ні єдиного шансу для дестабілізації ситуації в Полтаві»,

Він також зазначив, що за дорученням президії і постійних комісій обласної ради, президентові України Петру Порошенку і прем`єр-міністрові України Арсенію Яценюку було направлено листи з проханням розглянути можливість внесення відповідних змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 червня 2014 № 605-р «Про затвердження переліку виставок і ярмарків, які проводитимуться в Україні в 2014 році, яким надається статус міжнародних і національних» про перенесення проведення Національного Сорочинського ярмарку в нинішньому році на невизначений час”. 

 

#Петро Ворона #Сорочинський Ярмарок

Коментарі

Оголошення
live comments feed...