• Головна
  • Миргород приєднався до загальноукраїнської акції «Розфарбуй Україну»
13:18, 5 серпня 2014 р.

Миргород приєднався до загальноукраїнської акції «Розфарбуй Україну»

Миргород приєднався до загальноукраїнської акції «Розфарбуй Україну», яку ініціювала молодіжна організація «Студентська Свобода», повідомляє прес-служба Миргородської міської організації ВО "Свобода".

04 серпня 2014 року за ініціативи миргородської молодіжної організації «Студентська Свобода» та підтримки місцевих свободівців провели дитячо-виховний захід для маленьких дітей. Розмалювали малий міст в мікрорайоні «Харківка» в синьо-жовті кольори. Лунали патріотичні пісні та революційні гасла – «Слава Україні», «Героям Слава!». 

Незважаючи на спекотний день, ранок робочого дня, зібралась неочікувано велика кількість дітей різного віку. Матусі приводили дітей навіть з околиць міста! Настрій в учасників був надзвичайно піднесений, перехожі та водії радо вітали юних патріотів. Роботи вистачило всім, опісля взялися виконувати графіті на асфальті.

Очільниця молодіжного руху наголосила: «Ми вирішили долучитися до модної тенденції, що прийшла в безліч міст України. Сьогодні цим невеликим заходом маленькі патріоти засвідчили: МИ – УКРАЇНЦІ!, ми пишаємось цим і готові це доводити справами. Ми також з нетерпінням чекаємо повернення більше 130 героїв з нашого міста, що зараз боронять вкраїнську землю на сході. І обіцяємо, що наше місто зустріне їх яскравими синьо-жовтими кольорами!»

«З такими дітками квітуче майбутнє України гарантовано. Батьки можуть пишатися своїми дітлахами та власним чудовим вихованням», - додала свободівка Лісовець Аніка.

Наприкінці заходу всі учасники отримали невеличкі даруночки та споконвічні прапорці боротьби українського народу.


#Миргород #акція #міст #фарба

Коментарі

Оголошення
live comments feed...