• Головна
  • На кордоні Луганської області Росія готує понтонні переправи - ГІ «Права справа»
15:20, 4 серпня 2014 р.

На кордоні Луганської області Росія готує понтонні переправи - ГІ «Права справа»

На кордоні Луганської області Росія готує понтонні переправи для вірогідного переміщення живої сили і техніки через річку.

Про це кореспондентові УНІАН повідомив голова громадської організації Громадянська ініціатива «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

За його словами, цю інформацію йому надали місцеві жителі і член його громадської організації, які стали очевидцями того, що відбувається. «На території Російської Федерації спостерігається концентрація інженерних військ. Більш як 40 одиниць понтонної техніки і готується кілька понтонних переправ за течією річки Сіверський Донец від станції «Луганське» (райцентр) до Свердловська», - сказав Снєгирьов. Він зазначив, що найвірогідніші місця для наведення понтонних переправ — це село Попівка і місто Свердловськ.

Як повідомляв УНІАН, раніше Снєгирьов заявив, що сьогодні вночі до Суходольська Луганської області залізницею з Росії прибули 10 вагонів живої сили і військової техніки. Також днями у мережі було поширене відео переправи нібито через річку Сіверський Донець.

#Росія #кордон #Україна #понтонні переправи #терористи

Коментарі

Оголошення
live comments feed...