• Головна
  • Спортсмени та бізнесмени продають свої речі щоб допомогти армії
11:52, 4 серпня 2014 р.

Спортсмени та бізнесмени продають свої речі щоб допомогти армії

На торговому майданчику aukro з'явилося кілька лотів, запропонованих спортсменами чи бізснесменами, гроші від продажу яких користувачі мають намір направити на допомогу українській армії, повідомляє прес-служба сайту.

 Українська спортсменка Наталія Годунко виставила на аукціон свою золоту медаль, яку вона завоювала за перемогу в командній першості чемпіонату світу 2001 року з художньої гімнастики в Мадриді. В даний час ціна медалі дійшла до 15,1 тис. гривень, а закінчиться аукціон 10 серпня. Крім цього, Наталія продає булаву, з якою вона брала участь в Олімпійських іграх 2008 (Пекін) і стрічку з автографом з чемпіонату Європи 2006 року (Москва). Зараз цей лот коштує 1 тис. гривень, а торги закінчаться 10 серпня.
Також на аукціон виставлена ​​бутса Nike Mercurial, підписана форвардом Барселони і збірної Бразилії
Неймаром. Лот наданий одним з лідерів виробництва спортивного одягу. Зараз ціна бутси становить 2125 тис. гривень, торги закінчаться 10 серпня.
Користувач з Харкова виставив на аукціон швейцарський годинник Abart, які зараз стоять 515 гривень. Аукціон закінчиться 20 серпня. Власник лота пише, що купуючи цей лот, «ви надаєте фінансову допомогу армії і отримуєте сімейну реліквію, яка буде нагадувати Вашим нащадкам про скрутному період української історії»
Також на Aukro.ua виставлена ​​пара боксерських рукавичок, підписаних олімпійським чемпіоном 2012 Олександром Усиком. Виручені кошти від продажу цього лота будуть перераховані на допомогу українській армії. Зараз рукавички коштують 1025 гривень, а торги закінчаться 10 серпня.
На користь армії також планують перерахувати кошти, виручені від продажу наступних лотів:
- Воротарських рукавичок з автографом екс-воротаря київського «Динамо» та «Дніпра», збірної України В'ячеслава Кернозенка (актуальна ціна 500 гривень, торги закінчаться 8 серпня), а також спортивного костюма збірної України з футболу від В'ячеслава Кернозенка (1200 гривень 8 серпня );
- Бойових рукавичок екс-воротаря сімферопольської Таврії Сергія Погорілого (300 гривень, 10 серпня);
- М'яча з автографами гравців збірної України зразка чемпіонату Європи 2012 року (565 гривень, 10 серпня);
- Сувенірного м'яча, підписаного екс-форвардом збірної України з футболу Андрієм Вороніним (410 гривень, 10 серпня);
- І інших спортивних товарів.

#аукро #лоти #лопомога армії

Коментарі

Оголошення
live comments feed...