• Головна
  • Очільник ГУ Міндоходів у Полтавській області відзвітувався за перше півріччя
09:36, 1 серпня 2014 р.

Очільник ГУ Міндоходів у Полтавській області відзвітувався за перше півріччя

Як повідомив в.о. начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов за січень – червень 2014 року органи доходів і зборів Полтавщини виконали покладені на них завдання.

Так завдяки тісній співпраці платників податків та працівників органів Міндоходів області за підсумками І півріччя 2014 року територіальними органами Міндоходів області акумульовано до бюджетів всіх рівнів 6,4 млрд.грн. платежів. При цьому до державного бюджету мобілізовано 4,8 млрд.грн., до місцевих бюджетів надійшло 1,6 млрд.грн.

Бюджетування податків у поточному році відбувається в області за умов зміни контингенту платників.

З 1 січня 2014 року для трьох великих платників Полтавської області визначено нове місце податкового обліку, а саме:

- ПАТ “Джей Ті Інтернешнл Україна” - Центральний офіс з обслуговування платників податків (м.Київ),

- СП ПГНК - Центральний офіс з обслуговування платників податків (м.Київ),

- ПАТ “Полтавхіммаш” - СДПІ по роботі з ВПП у м. Донецьку.

Сплата податків до загального та спеціального фондів державного бюджету (ПДВ, податку на прибуток, акцизного податку) вищезначеними СГД здійснюється за новим місцем податкового обліку на рахунки відкриті казначейськими службами у м.Києві та м.Донецьку.

В податкових органах Полтавської області ці платники мають статус платників окремих податків. На рахунки відкриті казначейською службою Полтавської області зазначені платники сплачують лише податок на доходи фізичних осіб, земельний податок з юридичних осіб, орендну плату з юридичних осіб, екологічний податок, плату за ліцензії, плату за надра, податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

ПАТ “Джей Ті Інтернешнл Україна”, СП ПГНК та ПАТ “Полтавхіммаш” були бюджетоформуючими платниками області, частка сплачених ними податків до зведеного бюджету за 2013 рік склала 32,8 відс. (до держбюджету 39,2 відс., до місцевого – 1,0 відс.).

За І півріччя минулого року до державного бюджету даними платниками сплачено 3,1 млрд. грн. Звідси, умовні втрати бюджету по області у І півріччі поточного року за рахунок зміни контингенту склали майже 3,0 млрд.грн.

Збір платежів за 6 місяців поточного року до загального фонду державного бюджету склав 3,9 млрд.грн., що на 2,6 відс. (+100,5 млн.гривень) більше ніж за 6 місяців 2013 року (у приведених умовах, а саме без платників, що змінили місце податкового обліку).

До місцевих бюджетів мобілізовано платежів в сумі 1,6 млрд.грн., що більшеминулорічних надходжень на 2,3 млн.грн.

Планові бюджетні призначення по платежах до місцевих бюджетів, які затверджені місцевими органами влади, за підсумками 6 місяців поточного року забезпечено на 100,7 відс., перевиконання складає 11,1 млн. грн.

За підсумками червня п.р. ГУ Міндоходів у Полтавській області акумульовано до бюджетів всіх рівнів 1,0 млрд.грн. платежів.

До державного бюджету ГУ Міндоходів у Полтавській області зібрано платежів в сумі 757,3 млн.грн., що на 2,2 відс. менше ніж за аналогічний період минулого(в приведених умовах).

Збір платежів за червень п.р. до загального фонду державного бюджету склав 536,9 млн.грн., що на 14,1 відс. менше збору червня минулого року (в приведених умовах).

Втрати бюджету за рахунок зміни контингенту у червні п.р. склали 487,4 млн.грн.

У червні п.р. основному платнику, що здійснює сплату за користування надрами на території області - ДК “Укргазвидобування” НАК «Нафтогаз України», надано розстрочку у розмірі 30,6 млн.грн.( за погодженням з Міністерством доходів і зборів).

При падінні промислового виробництва у травні п.р. на 14,3 відс. до травня м.р. областю акумульовано податку на додану вартість 122,2 млн.грн, що на 6,5 млн.грн., або на 5,6 відс. більше червня минулого року (в приведених умовах).

Надходження до спеціального фонду державного бюджету за червень 2014 року у порівнянні з відповідними періодом минулого року склали 220,5 млн.грн. та зросли на 47,5 відс. (+71,0 млн.грн.),

До місцевих бюджетів у червні п.р. мобілізовано платежів в сумі 279,8 млн.грн., щобільше минулорічних надходжень на 15,4 млн.грн., або на 5,8 відсотка.

Планові бюджетні призначення по платежах до місцевих бюджетів, які затверджені місцевими органами влади, за підсумками червня забезпечено на 101,4 відс.,перевиконання складає 3,9 млн.грн.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області

#Міндоходів #Полтава #півріччя #звіт #Храмов

Коментарі

Оголошення
live comments feed...