Очільник ГУ Міндоходів у Полтавській області відзвітувався за перше півріччя

Як повідомив в.о. начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов за січень – червень 2014 року органи доходів і зборів Полтавщини виконали покладені на них завдання.

Так завдяки тісній співпраці платників податків та працівників органів Міндоходів області за підсумками І півріччя 2014 року територіальними органами Міндоходів області акумульовано до бюджетів всіх рівнів 6,4 млрд.грн. платежів. При цьому до державного бюджету мобілізовано 4,8 млрд.грн., до місцевих бюджетів надійшло 1,6 млрд.грн.

Бюджетування податків у поточному році відбувається в області за умов зміни контингенту платників.

З 1 січня 2014 року для трьох великих платників Полтавської області визначено нове місце податкового обліку, а саме:

- ПАТ “Джей Ті Інтернешнл Україна” - Центральний офіс з обслуговування платників податків (м.Київ),

- СП ПГНК - Центральний офіс з обслуговування платників податків (м.Київ),

- ПАТ “Полтавхіммаш” - СДПІ по роботі з ВПП у м. Донецьку.

Сплата податків до загального та спеціального фондів державного бюджету (ПДВ, податку на прибуток, акцизного податку) вищезначеними СГД здійснюється за новим місцем податкового обліку на рахунки відкриті казначейськими службами у м.Києві та м.Донецьку.

В податкових органах Полтавської області ці платники мають статус платників окремих податків. На рахунки відкриті казначейською службою Полтавської області зазначені платники сплачують лише податок на доходи фізичних осіб, земельний податок з юридичних осіб, орендну плату з юридичних осіб, екологічний податок, плату за ліцензії, плату за надра, податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

ПАТ “Джей Ті Інтернешнл Україна”, СП ПГНК та ПАТ “Полтавхіммаш” були бюджетоформуючими платниками області, частка сплачених ними податків до зведеного бюджету за 2013 рік склала 32,8 відс. (до держбюджету 39,2 відс., до місцевого – 1,0 відс.).

За І півріччя минулого року до державного бюджету даними платниками сплачено 3,1 млрд. грн. Звідси, умовні втрати бюджету по області у І півріччі поточного року за рахунок зміни контингенту склали майже 3,0 млрд.грн.

Збір платежів за 6 місяців поточного року до загального фонду державного бюджету склав 3,9 млрд.грн., що на 2,6 відс. (+100,5 млн.гривень) більше ніж за 6 місяців 2013 року (у приведених умовах, а саме без платників, що змінили місце податкового обліку).

До місцевих бюджетів мобілізовано платежів в сумі 1,6 млрд.грн., що більшеминулорічних надходжень на 2,3 млн.грн.

Планові бюджетні призначення по платежах до місцевих бюджетів, які затверджені місцевими органами влади, за підсумками 6 місяців поточного року забезпечено на 100,7 відс., перевиконання складає 11,1 млн. грн.

За підсумками червня п.р. ГУ Міндоходів у Полтавській області акумульовано до бюджетів всіх рівнів 1,0 млрд.грн. платежів.

До державного бюджету ГУ Міндоходів у Полтавській області зібрано платежів в сумі 757,3 млн.грн., що на 2,2 відс. менше ніж за аналогічний період минулого(в приведених умовах).

Збір платежів за червень п.р. до загального фонду державного бюджету склав 536,9 млн.грн., що на 14,1 відс. менше збору червня минулого року (в приведених умовах).

Втрати бюджету за рахунок зміни контингенту у червні п.р. склали 487,4 млн.грн.

У червні п.р. основному платнику, що здійснює сплату за користування надрами на території області - ДК “Укргазвидобування” НАК «Нафтогаз України», надано розстрочку у розмірі 30,6 млн.грн.( за погодженням з Міністерством доходів і зборів).

При падінні промислового виробництва у травні п.р. на 14,3 відс. до травня м.р. областю акумульовано податку на додану вартість 122,2 млн.грн, що на 6,5 млн.грн., або на 5,6 відс. більше червня минулого року (в приведених умовах).

Надходження до спеціального фонду державного бюджету за червень 2014 року у порівнянні з відповідними періодом минулого року склали 220,5 млн.грн. та зросли на 47,5 відс. (+71,0 млн.грн.),

До місцевих бюджетів у червні п.р. мобілізовано платежів в сумі 279,8 млн.грн., щобільше минулорічних надходжень на 15,4 млн.грн., або на 5,8 відсотка.

Планові бюджетні призначення по платежах до місцевих бюджетів, які затверджені місцевими органами влади, за підсумками червня забезпечено на 101,4 відс.,перевиконання складає 3,9 млн.грн.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області

Міндоходів Полтава півріччя звіт Храмов
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
10 переглядів в листопаді
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Суспільство
До участі в розмові запросили істориків, громадськість, студентів. Організатори заходу наголосили: круглий стіл носить винятково інформативний характер, такі відбуваються нині по всій Україні. Про історичне підгрунтя українського православ'я розповів кандидат історичних наук , доцент кафедри всесвітньої історії та методики викладання історії ПНПУ імені Короленка  Юрій Вільховий:   - Як ми знаємо, Київська митрополія була однією з єпархій (округів) Вселенсь...
Суспільство
Цими днями стався ряд аварій на водогонах. Незручності, пов’язані з ремонтними роботами, відчули мешканці деяких будинків по вулиці Героїв АТО. Відновити нормальну роботу водогінних мереж планують орієнтовно протягом кількох днів. На вулиці Нижньомлинській, 5 прорвало чавунну трубу діаметром 200 мм. Глибина її залягання – майже 3,5 м. Причина аварії на цьому місці – перевищення терміну експлуатації труби.     – Цій трубі – понад піввіку. Звичайно, вона дав...
Суспільство
20 листопада по всій Україні розпочалася акція протесту організації «Авто Євро Сила». Власники авто на закордонних номерах перекривають траси державного значення з 3 вимогами: досиупні ціни на паливо, доступне для всіх розмитнення і якісні дороги. Але найголовніша претензія – висока вартість розмитнення авто навіть після прийняття дуже лояльного до «євробляхерів» закону, автовласники тепер вимагають виключити з формули вартості акцизу вік авто. Власники «є...
Суспільство
20-го листопада до Полтави приїздить містичний автобус-привид. Страхітливий транспортний засіб, яким, здається, ніхто не керує, зупиняється на Соборному майдані. Біля нього збираються працівники Національної поліції, полтавські школярі та жителі міста, яких зацікавив приїзд незвичайного автобуса. Їм усім пояснюють, що у Полтаві сьогодні нагородять найкращого водія України. А автобус-привид своїм виглядом символізує інших водіїв – безвідповідальних та неув...
Суспільство
Минулого тижня ми писали про ситуацію у центральному відділенні полтавської «Укрпошти». Там у довжелезних чергах з 30-50 людей нещасним клієнтам національного оператора доводиться годинами чекати, щоб отримати чи відправити свої посилки. При цьому, із 8 віконець відділення відправленнями займаються 1-2, тоді як інші працівники зрідка неквапливо приймають листи або продають марки. Ми звернулися до керівництва полтавської філії «Укрпошти» за коментарем таког...
Суспільство
Доки полтавці намагаються побачити на вулицях міста снігоприбиральну техніку і губляться у здогадках – де ж вона може прибрати сніг у даний момент?  - у Кременчуці все працює по-сучасному. На сайці місцевого КТП-1628 можна подивитись у режимі онлайн – де і яка техніка працює.  Навівши курсор миші на конкретну одиницю техніки, можна дізнатися інформацію: 1) якої марки автомобіль чи трактор; 2) якій організації належить; 3) яку роботу виконує: снігоприбираль...
Суспільство
Про це говорили  на засіданні   міської надзвичайної протиепідемічної комісії , що її провела заступник міського голови з гуманітарних питань  Людмила Бойченко.  Завідувач Полтавського відокремленого міськрайонного підрозділу лабораторних досліджень державної установи "Полтавський лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" Олександр Горбань поінформував , що у  нинішньому  епідсезоні в Україні циркулюватимуть грип групи "А Мічіган"  ,   " А ...
Политические новости
Народный депутат Украины Вадим Новинский, вступая от имени фракции Оппозиционного Блока на брифинге в Верховной Раде, заявил: «Сопредседателем нашей фракции Юрием Бойко было подписано соглашение о сотрудничестве и о создании так называемой платформы «За життя - Оппозиционная платформа» вместе с Вадимом Рабиновичем, на которое он, Бойко, не имел абсолютно никаких оснований. У него не было полномочий. Ему никаких полномочий не давал ни политсовет нашей парти...
Суспільство
У місті в ніч із 19 на 20 листопада вперше у цьому осінньо-зимовому сезоні випала велика кількість снігу. Це, із зрозумілих причин, стало підставою для перенесення презентації снігоочисної техніки, яку планували провести біля "Екватора" о 10:40. За інформацією із міської ради, усю техніку кинули на розчистку міста. Станом на 10:00, принаймні у центрі Полтави вулиці прочищені. За інформацією із офіційного сайту Полтавської міськради, до розчистки задіяли 17...
Ця сторінка містить контент для дорослих. Підтвердіть, що Вам є 18.