Оперативники Міндоходів Полтавщини у гаражі вилучили 27 тонн «лівого» спирту (Фото)

У селі Лука Полтавської області в ходів проведених слідчо-оперативних заходів встановлено факт незаконного виготовлення громадянином алкогольних напоїв, які становлять загрозу для життя та здоров’я людей з подальшим їх продажем населенню за готівку, що призвело до їх отруєння.

Про це повідомляє ГУ Міндоходів у Полтавскій області.

Працівниками слідчого управлінням фінансових розслідувань Головного управління спільно з працівниками оперативного управління Міндоходів області проведено ряд обшуків у гаражному приміщенні й двох автомобілях, що належать місцевому «горілчаному магнату» , в ході обшуків виявлено та вилучено 27 тонн спирту, що знаходилися у ємкостях місткістю по 200, 600, 1000 і 2000 літрів.

Сам «тіньовий» підприємець працював з розмахом, адже у тому ж гаражі виготовляв алкогольні напої, які в подальшому розвозив по Полтавській області. Спеціально для цього були обладнані вантажний автомобіль і мікроавтобус.

Всього з незаконного обігу було вилучено підакцизних товарів на загальну суму майже два з половиною мільйона гривень. На даний час проводяться слідчо-оперативні заходи.

Внаслідок незаконного виготовлення і реалізації алкогольної продукції бюджет держави щомісячно недоотримує мільйони гривень у вигляді несплаченого акцизного податку, а купуючи такі товари, споживач мимоволі "інвестує" тіньовий бізнес, нерідко фальсифіковані алкогольні напої несуть собою загрозу здоров'ю і життю людини при вживанні.

Саме тому посилення контролю ринку підакцизної продукції і в подальшому залишається одними із пріоритетних напрямів діяльності підрозділів оперативного управління ГУ Міндоходів у Полтавській області, - розповідає в.о.начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов.

Оперативники Міндоходів Полтавщини у гаражі вилучили 27 тонн «лівого» спирту (Фото), фото-1
Оперативники Міндоходів Полтавщини у гаражі вилучили 27 тонн «лівого» спирту (Фото), фото-2
Оперативники Міндоходів Полтавщини у гаражі вилучили 27 тонн «лівого» спирту (Фото), фото-3
Оперативники Міндоходів Полтавщини у гаражі вилучили 27 тонн «лівого» спирту (Фото), фото-4
Оперативники Міндоходів Полтавщини у гаражі вилучили 27 тонн «лівого» спирту (Фото), фото-5
Міндоходів алкоголь Полтава вилучення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі