Майже на 3,6 мільйона гривень виявлено порушень митних правил у полтавському регіоні

З початку року працівниками Полтавської митниці Міндоходів складено 77 протоколів за фактами порушень митного законодавства, відзначили в Полтавській митниці Міндоходів. Вартість вилучених предметів правопорушення становить понад 100 тис.грн..

Правоохоронна робота митниці в поточному році направлена на виявлення та фіксацію порушень, які наносять значну шкоду економічним інтересам держави. В поточному році митниками полтавського регіону зафіксовано факти незаконного експорту пухо-пір'євої суміші домашньої птиці на суму майже 3 млн. грн. на підставі документів, що містили неправдиві відомості щодо країни походження товару.

У 2014 році митницею розглянуто 27 справ про порушення митних правил з накладенням адмінстягнення у вигляді штрафу на суму понад 260 тис. грн.. Перераховано штрафів до Держбюджету України на суму майже 80 тис. грн..

Проведено 24 спільних заходи з правоохоронними органами регіону. Як результат, складено 25 протоколів про порушення митних правил на суму 113,6 тис.грн. з вилученням 105,5 тис.шт. цигарок, продуктів харчування та харчових добавок.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області
порушення Полтавській митниця Міндоходів,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі