• Головна
  • Військові вперше провели в Машівці змагання серед школярів
11:00, 22 вересня 2009 р.

Військові вперше провели в Машівці змагання серед школярів

Уперше на базі військової частини А-0312 (Селещина-1) за ініціативи її керівництва відбулися районні змагання серед юнаків допризивного віку найбільших шкіл району.

Змагання були присвячені 150-річчю Машівки та Дню визволення району від фашистів. Перед змаганнями школярам показали засоби радіаційного, хімічного і бактеріологічного захисту та сучасну бойову техніку. Навіть дозволили посидіти в кабінах машин. І не дивно, що через деякий час башні на них «ходили ходором».

Готувалися військові до зустрічі школярів цілу добу. На спортивних майданчиках усе було заздалегідь продумано до дрібниць для стрільби, бігу на 100 метрів, метання гранати на влучність і дальність, змагання гирьовиків, підтягування, перетягування каната, забивання пенальті, естафетип, що включала збирання й розбирання автоматів, одягання захисних засобів, пренесення «поранених» тощо.

Насамкінець юнаки продемонстрували вміння ходити з піснею в строю. Були й такі, котрі потішили публіку абсолютним невмінням це робити. За кожною учнівською командою закріпили інструктора із військовослужбовців-строковиків та офіцерів. Умови змагань детально пояснювали та давали можливість потренуватися. Поратися зі зброєю хлопці навчилися швидко.

Перемогла команда Кошманівської школи. Хоча в індивідуальному заліку кращими були машівські юнаки.

Керівництво військової частини запропонувало проводити на її базі і щорічні військові шкільні збори з постійним проживанням у палатковому містечку та дотриманням справжнього військового розпорядку частини. Ідея школярам сподобалася.

Втомлені й задоволені всі припали до польової кухн

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...