• Головна
  • Бомондна "окупація" Полтавщини: услід за Сафроновим збираються Варлей, Мережко і Трушкін
09:25, 22 вересня 2009 р.

Бомондна "окупація" Полтавщини: услід за Сафроновим збираються Варлей, Мережко і Трушкін

У неділю відомий московський художник Нікас Сафронов відвідав свої нові володіння в селищі Шишаки на Полтавщині. Відтепер тут у Нікаса свій власний будинок і 2 гектари землі. Хатина дісталася високооплачуваному художникові Росії практично задарма: він заплатив актрисі Раїсі Недашковській $2 тис., а землю узяв в оренду на 49 років. «Ось тут мої болота, тут ми поставимо мольберт, а тут прокладемо красиву доріжку», - говорить Нікас, по-господарськи оглядаючи своє поле. «Новий» будинок художника знаходиться в лісі, дороги туди немає, бо заросла. Хатина виявилася крихітною і напіврозваленою: вікна вибиті, обсипалася цеглина.

«Через рік тут все буде інакше: у залі - камін, зверху - оглядовий майданчик. А ще заведу козу і корову», - захоплено розповів Нікас.
«Я цей будинок знайшов випадково. Друзі показали мені з десяток будинків в цьому і навколишніх селах. Але не нагадували вони мені гоголівські часи - і все. Аж потім я раптом побачив вдалині хатинку і щось мене туди потягнуло. Цей будинок і колодязь... Я зрозумів: це - моє», - розповів художник. Про те, що хатина належить Раїсі Недашковській, він дізнався пізніше, від селищної ради.
Услід за Нікасом бажання купити нерухомість в Шишаках висловили Наталія Варлей, що зіграла Панну в гоголівському творі «Вій», режисер Віктор Мережко та письменник Анатолій Трушкін . Але для місцевих жителів відомі люди тут не в дивину. Колись в навколишніх селах 4 фільми зняв Довженко. У радянські часи сюди приїжджав з концертами Йосип Кобзон. Тут також будує будинок народний депутат, президент Професійної футбольної ліги Равіль Сафіулін, який щорічно проводить тут Шишацький кубок з футболу, - розповіли селяни.
Приїзд Нікаса співпав зі святкуванням в Шишаках Дня села.

«Здається, він - іноземець», - шепотіла, дивлячись на художника, одна жінка іншій. «Та ні! Він відомий художник, дружину собі шукає», - відповідає інша.
Нікас передав 20 тис. грн. на відновлення храму Богородиці і сказав, що в минулому житті, напевно, був українцем. А потім подарував золотий годинник селищній раді (з чуток, це йому подарунок від самого Путіна). Нікас обіцяє, що їздитиме сюди відпочивати. Від сусідів має намір відгородитися огорожею, щоб сміття не скидали і на самоті творити не заважали...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...