Мер Полтави проти позбавлення Кобзона звання «Почесний громадянин»

Це питання вчетверте активісти намагаються внести на сесію.

Перед сесією громадські активісти роздавали депутатам буклети з результатами соціологічного дослідження «Аналітичного центру розвитку громадянського суспільства». Згідно нього, майже 60% жителів міста висловилися за те, щоб позбавити Йосипа Кобзона звання «Почесний громадянин Полтави». До депутатів, зокрема, зверталися із проханням врахувати думку полтавців.

Це питання до порядку денного вніс депутат міської ради Олександр Шамота Міський голова Мамай виніс його на голосування. Проте відповів, що він особисто не визначився з позицією по цьому питанню. Мер також зазначив, нехай спочатку Президент Порошенко зніме з російського виконавця звання Народного артиста України. І додав, що подібної юридичної процедури в регламенті міської ради немає.

Проте громадські активісти заперечують цей факт. Адже міська рада Кобеляк (Полтавська область) уже давно позбавила Йосипа Кобзона звання «Почесного громадянина».

– Поведінка Олександра Мамая – це політичне лицемірство, – говорить Діонісій Каплін, депутат обласної ради, який ініціював внесення питання по Кобзону. – На сесії мер говорить про підтримку АТО і разом з тим не хоче внести до порядку денного питання про позбавлення почесного звання людини, яка по суті своїми висловлюваннями розпалює війну на Сході. Розцінювати це інакше як сепаратизм я не можу. Я також вважаю, що міський голова маніпулює думкою депутатів міської ради.

До речі, нинішня, 43 сесія міської ради Полтави, вже четверта, на якій громадські активісти та депутати намагаються внести це питання на сесію.

"Аналітичний центр"

Мамай Полтава сессия Кобзон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі