Під Полтавою відкрили молодіжний вишкільний табір «Відвага»

У селі Ковалівка, що під Полтавою, 20 липня втретє відкрили Всеукраїнсий молодіжний вишкільно-патріотичний табір «Відвага-2014 ім. І. Гавдиди».

70 відчайдухів з Полтавської, Львівської, Тернопільської, Луганської та Донецької областей випробовуватимуть себе протягом десяти днів в наметовому містечку. За словами організаторів, насичена програма табору не даватиме нікому нудьгувати: лекції, ігри, тренінги, теренова гра, смуга перешкод та ще багато цікавого.

«Якщо раніше увага в таборі акцентувалася на тому, щоб виховати свідомого громадянина, то цього року в програму включили військовий блок лекцій та практичні заняття. Нестабільна ситуація в країні потребує від кожного громадянина максимальної концентрації та розуміння. Підготувати себе та своїх рідних до екстремальних подій – завдання подібних таборів. Ми не готуємо бойовиків, це база патріотичного виховання молоді», – розповів комендант табору «Відвага» Олександр Омельченко.

Важливою особливістю “Відваги” є сувора дисципліна, якої повинні дотримуватися учасники табору, – алкоголь та тютюн тут суворо заборонені.

За словами заступника голови – керівника апарату Полтавської ОДА Романа Чабановського, цьогоріч обласна влада вперше підтримала ідею проведення такого табору.

«Попередні роки влада намагалася притиснути саморозвиток національної ідеї, патріотизму. Намагалася заборон

ити проведення таких таборів. Нині влада підтримує їх. Дозвілля молодих людей повинно відбуватися в рамках плекання українських ідей та патріотичних настроїв», – сказав Чабановський.

«Молодіжний Націоналістичний конгрес» вручив подяки нардепу Юрію Бублику, заступнику голови-керівнику апарату Полтавської ОДА Роману Чабановському, директору Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Олегу Пустовгару та начальник у управління з надзвичайних ситуацій Полтавської ОДА Віктору Стеблянку за допомогу в організації табору.

Під Полтавою відкрили молодіжний вишкільний табір «Відвага», фото-1
Під Полтавою відкрили молодіжний вишкільний табір «Відвага», фото-2
Під Полтавою відкрили молодіжний вишкільний табір «Відвага», фото-3
Під Полтавою відкрили молодіжний вишкільний табір «Відвага», фото-4
Під Полтавою відкрили молодіжний вишкільний табір «Відвага», фото-5
ковалівка відвага табір Чабановський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі