Макухівські активісти не вірять обіцянкам влади

Запевненням та обіцянкам обласної ради щодо вирішення проблеми Макухівського сміттєзвалища, місцеві жителі та активісти не вірять. Одним з тих, хто сумнівається в щирості можновладців є Дмитро Макуха.

В спільноті «Белая Гора. Независимій профсоюз» він красномовно описав ситуацію навколо подальших дій щодо сміттєзвалища та побудови сміттєпереробного заводу з боку обласних чиновників, зокрема в особі голови облради Пётра Ворони.

Наводимо текст активіста повністю:

«Отже, панове, стосовно сьогоднішнього візиту Степенка, який не відбувся: голова РДА Степенко заявив, що районна рада разом із усіма підконтрольними їй органами ЗА остаточне вирішення проблеми макухівського звалища. АЛЕ! Обласна рада, яку очолює пан Ворона НЕ СПРИЯЄ вирішенню проблеми.

Суть в чому: Степенком мені було надано документи щодо виділення земельної ділянки під новий полігон. За його словами, ця ділянка дійсно існує і зараз обнесена парканом. ПАН ВОРОНА, як голова ради ОДА, заявив, що облрада не буде виділяти жодних коштів на сміттєпереробний завод та утримання нового полігону. Більше того, за словами пана ВОРОНИ, облрада "буде чекати" інвестора. Тобто новостворена робоча група по Макухівці разом із паном ВОРОНОЮ, отримуючи заробітну плату за свою роботу і перебуваючи на державній службі, будуть ЧЕКАТИ на інвестора, а не шукати його.

Із усього цього роблю висновок, що нова влада на чолі із губернатором та головою ради ОДА - не компетентні люди, які перебувають не на своєму місці, проїдаючи бюджетні кошти. Вони НЕ ЗДАТНІ вирішити жодних проблем, окрім своїх. І цієї суботи я вам це доведу.

У мене на руках є дуже цікаві документи, які підтверджують не компетентність "нової влади" і необізнаність її у питаннях державного управління, законодавства та інших. Тому треба брати ініціативу на себе. МИ знайдемо інвестора і проконтролюємо увесь процес будівництва заводу та підписання усіх дозвільних документів, бо "НОВА ВЛАДА" займається старим - розділяє сфери впливу. І "НОВІЙ ВЛАДІ" абсолютно байдуже до старих проблем звичайного люду. ПАНА ВОРОНУ народ не обирав, а його поведінка свідчить про те, що він народом обраний ГОСПОДАР Полтавської області. НІ, пане Ворона, господар тут народ! І народ цього разу на відступить!»

Макухівка сміттєзвалище Ворона
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі