Терористи не залишають Україну, вони просто переміщуються - Тарута

Тарута та Балута поговорили з Мустафою Найємом / Українська правда На сьогоднішній день від терористів звільнені Слов'янськ, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ.

Про це повідомив губернатор Донецької області Сергій Тарута в інтерв'ю журналісту Української правди. За його словами, терористи, які покинули ці міста, зараз закріплюються в Донецьку, займають додаткові будівлі. "Вони не залишають територію України, вони просто переміщуються", - підкреслив Тарута.

На його думку, необхідно зараз продовжувати тристоронні переговори, не допускаючи можливості ведення нових боїв, в тому числі, біля міста або в самому Донецьку. Тарута також розповів, що в неділю будуть проведені наради в Слов'янську, Красному Лимані, Краматорську, Дружківці з питань відновлення функціонування державної влади та інфраструктури. Крім того, губернатор зазначив, що в Слов'янськ починаючи з суботи надається гуманітарна допомога і скоро її повинні поставляти і до Краматорська. Одним з головних завдань Тарута назвав розмінування цих територій.

"Як тільки розмінуємо, почнемо відновлювати інфраструктуру, постачання, а після цього відновимо роботу медичних, комунальних установ", - поділився він. У свою чергу губернатор Харківської області Ігор Балута розповів, що табір для біженців, який створений в Барвінковому, поки залишається актуальним, він може прийняти до 500 чоловік. "Там сконцентровані автомобілі, автобуси, є представники пенсійного фонду, соціальних служб, центру зайнятості, лікарі", - зазначив Балута.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов