ГУ Міндоходів у Полтавській області підтримує українську армію

У теперішній нелегкий час ситуація ускладнена незадовільним станом матеріального та технічного забезпечення української армії, що стає причиною загибелі українських військових, життя яких могло бути збережено при належному забезпеченні засобами захисту , зброєю та військовою технікою . Та, на жаль, враховуючи загальноекономічну ситуацію в Україні, держава не спроможна самостійно вирішити цю проблему.

Саме тому з метою залучення додаткового фінансування для підтримки Збройних сил України Державний Ощадний банка спільно з Міністерством фінансів України розпочали продаж казначейських зобов’язань «Військові».

Не лишились осторонь і зробили інвестиції в перемогу над окупантами та мирне майбутнє нашої країни Міндоходів у Полтавській області, а саме в.о. начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов, заступник начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Людмила Голуб, які особисто придбали «Військові» чим надали приклад підлеглим.

Як розповіла присутнім керуючий ТВБВ №16/112 Державного ощадбанку України Тетяна Кушко у рамках всенародної підтримки українського війська з 21 травня 2014 року установи Ощадбанку здійснюють продаж сертифікатів казначейських зобов’язань «Військові» номінальною вартістю 1000 гривень, строком обігу 24 місяці та дохідною ставкою 7% річних, це патріотичний проект, покликаний залучити додаткові 100 мільйонів гривень на допомогу нашим військовім, які стоять на передовій антитерористичної операції в Донецькій та Луганський областях.

В свою чергу начальник ГУ Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов наголосив «Нам необхідно допомагати Збройним Силам України, вважаю те, що ми зараз зробили - це не PR-акція. Це справа добровільна. Попри складну економічну ситуацію нині в країні велика увага приділяється відродженню армії, збереженню військових традицій та посиленню обороноздатності держави. Проте відновлення військового потенціалу потребує значних коштів. Завдяки підтримці патріотично налаштованих громадян держава отримає додатковий ресурс для Збройних Сил», - зазначив, купуючи цінні папери, Василь Храмов.

ГУ Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов допомога Збройним Силам України,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі