• Головна
  • «Кадетаріум 2.0. Open Air»: свято мистецтва під відкритим небом (Фото)
10:28, 1 липня 2014 р.

«Кадетаріум 2.0. Open Air»: свято мистецтва під відкритим небом (Фото)

28 червня в Корпусному парку Полтави пройшов мистецький захід «Кадетаріум 2.0. Open Air», організований ГО «Чиста Полтава» та Комітетом порятунку Кадетського корпусу.

Подія була приурочена до Дня Конституції України та Дня Кадетського Корпусу (27 червня).

Організаторами заходу заздалегідь були запрошені Камерний оркестр Полтавської обласної філармонії, художники, поети, митці вуличного мистецтва та ін.

Трістанов Борис Юрійович, голова Комітету порятунку Кадетського корпусу,попередньо, за власні кошти, придбав ДВП для графіті та організував виставку світлин інтер’єрів та фасаду Кадетського корпусу, зроблених на початку ХХ ст.

Участь приймали відомі художники м. Полтави та м. Кременчук. Так, наприклад, кременчуцький художник Сергій Брильов приїхав у Полтаву спеціально на «Кадетаріум 2.0. Open Air», де створив патріотичне графіті, яке залишилось в організаторів заходу і буде експонуватись на «Кадетаріумі 3.0. Нова Свідомість», як й інші графіті, створені на даному заході полтавськими художниками Сергієм Новосьоловим, Нато Мікеладзе, Тетяною Домненко та ін. Члени поетичного об’єднання Magnum Opus презентували свої вірші в Корпусному парку, що зібрало довкола виступаючих натовп більший за 100 чоловік. Молоді художники Полтави писали етюди центральної частини міста олійними фарбами, серед них були Денис Городничий, Алла Тимошенко, Іван Герцунь, Ірина Герцунь, Тетяна Сіровська та ін.

Михайло Косенко надав звукове обладнання для виступу Камерного оркестру.

ГО «Злам стереотипів» презентували свою громадську організацію та розмістили між дерев Корпусного парку десятиметровий Прапор України, на тлі якого залюбки фотографувалися всі бажаючі.

Марина Герасименко, Іван Лаврусенко та інші власноруч виготовили вегетаріанські страви, якими безкоштовно пригощали всіх бажаючих та пропагували здоровий спосіб життя серед відвідувачів.

Марія Микитенко та Шеза Муса організували в рамках заходу «Інтелектуальну барахолку», де всі бажаючі пожертвували власні речі (книжки, прикраси, журнали, хед-мейд тощо) в обмін на внески до благодійної скриньки, гроші з якої будуть перераховані на потреби Національної гвардії на Сході України. З 16:00 до 19:00 було зібрано 1251 грн.

Кадетський

Кадетський

Фотосушка

Фотосушка

Художній пленер

Художній пленер

Молоді поети

Молоді поети

Проект від ЗЛАМу

Проект від ЗЛАМу

Робота Нато Мікеладзе

Робота Нато Мікеладзе

Симфонічний оркестр

Симфонічний оркестр

Фотовиставка від ЗЛАМу стереотипів

Фотовиставка від ЗЛАМу стереотипів

Нато Мікеладзе, Святослав Келим-Золотайко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кадетріум #Полтава #Open Air
Оголошення
live comments feed...