• Головна
  • Останні події в країні закрили доступ до відпочинку людям на візках
16:04, 26 червня 2014 р.

Останні події в країні закрили доступ до відпочинку людям на візках

Єдині санаторії в Саках і Слов'янську, які були пристосовані для людей на візках — зараз тимчасово не доступні. Це відкрило дуже гостру і болючу проблему — в нашій країні більше немає місць, де люди на візках могли б комфортно відпочити й підлікувати своє здоров'я.

Про це повідомляє голова Полтавського обласного осередку Всеукраїнської організації інвалідів СОІУ Сергій Чумак.

Питання «Де відпочивати людям на візках?» ставили учасники щотижневих зборів людей з інвалідністю на міському пляжі №3 міста Полтави, який має деякі пристосування для цих людей. Хоча відомо, що, підписуючи та ратифікуючи Конвенцію про права інвалідів, держава зобов'язалась створити рівні умови для людей з інвалідністю порівняно з іншими людьми.

«Відпочинок людей на візках має дуже велике значення ще й тому, що часто це є єдиний шлях реального спілкування з навколишнім світом, бо ні роботи, ні виїздів з квартир, ні доступного навколишнього середовища більшість з них дома не має. Особливо це важливо для тих, хто отримує травми чи несподівані захворювання, бо ніде так швидко “свіжий візочник” не може навчтитися всіх премудростей життя в новому світі.

І зараз дуже важливо, щоб суспільство наше нарешті зрозуміло, що пристосовані заклади для відпочинку людей на візках повинні бути в кожній області. Кількість людей-візочників в Україні більше семидесяти тисяч. І всі вони мають право на відпочинок. Ми віримо в те, що наша держава зуміє справитися з цим непростим завданням гідно і достойно», - сподівається Сергій Чумак

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #люди на візках #Слов`янськ #Євпаторія. відпочинок
Оголошення
live comments feed...