• Головна
  • Порошенко підписав закон про зарахування військової служби до страхового стажу
12:22, 25 червня 2014 р.

Порошенко підписав закон про зарахування військової служби до страхового стажу

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 1316-VII «Про внесення змін до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу глави держави. Рада ухвалила цей закон 5 червня.

Змінами до статті 8 закону визначається, що час проходження військовослужбовцями військової служби в особливий період, що оголошується відповідно до Закону "Про оборону України", зараховується до вислуги років, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби на пільгових умовах у порядку, який визначається Кабінетом міністрів України.

Стаття 18 доповнюється положенням про те, що членам сімей військовослужбовців, які проходять військову службу в особливий період, що оголошується відповідно до Закону "Про оборону України", гарантується виплата грошового забезпечення цих військовослужбовців у разі неможливості ними його отримання під час участі у бойових діях та операціях. У такому разі виплата грошового забезпечення здійснюється членам сімей військовослужбовців, зазначеним у пункті 6 статті 9 цього закону.

Порядок виплати грошового забезпечення членам сімей військовослужбовців визначається Міністерством оборони, іншими центральними органами виконавчої влади, що здійснюють керівництво військовими формуваннями і правоохоронними органами, а також військовими формуваннями, правоохоронними і розвідувальними органами, в яких передбачено проходження військової служби військовослужбовцями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Порошенко #АТО #закон #страховий стаж
Оголошення
live comments feed...