• Головна
  • У Полтаві вітали державних службовців
09:58, 24 червня 2014 р.

У Полтаві вітали державних службовців

23 червня в обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби.

"Професійна  діяльність  кожної  людини  є  надзвичайно  важливою  для  держави. Представники не усіх професій присягають на вірність своєму фахові, а лише ті, які відповідають за здоров’я, життя, захист прав та свобод людини і громадянина. Державна служба –  специфічна діяльність. Це робота не на державу, а на народ. Саме тому державний службовець складає присягу на вірність служіння народові України"– такими словами голова Полтавської державної адміністрації Віктор Бугайчук розпочав урочистості з нагоди  професійного свята, що відзначається традиційно на загальнодержавному рівні.

У вітальній промові керівник області висловив подяку всім державним службовцям, які з повною віддачею працювали та працюють на користь розвитку Полтавщини. Підтримав вітальну промову очільника обласної державної адміністрації і голова Полтавської обласної рад Петро Ворона, який наголосив, що працювати в органах державної служби – непроста задача, яка спрямована на соціально-економічний розвиток області та покращення рівня життя людей. Впевнений, що без тісної співпраці органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади не буде стабільного розвитку області та країни в цілому.  То ж бажаю вам щастя , міцного здоров’я, душевної рівноваги, здійснення усіх мрій та задоволення від вашої почесної праці! 

Очільники обласної влади вручили кращим державним службовцям Почесні грамоти обласної державної адміністрації та грамоти обласної ради. Їх отримали за  високу професійну майстерність, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків.     начальник координаційно – моніторингового управління ГУ Міндоходів у Полтавській області Людмила Овчаренко та заступник начальника адміністративно-господарського відділу Полтавської митниці Міндоходів Зоя Довгаль.

По закінченню офіційної частини вітали державних службовців концертом учасники художньої самодіяльності.

ГУ Міндоходів у Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #держслужбовці #Бугайчук
Останні новини
Оголошення
live comments feed...