• Головна
  • Дорогу між Харковом і Полтавою відремонтують за гроші світового банку
14:11, 18 червня 2014 р.

Дорогу між Харковом і Полтавою відремонтують за гроші світового банку

Завдяки кредиту Світового банку планується завершити ремонт автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський на ділянці Полтава-Харків, повідомляє інформ-агенство "Статус-кво".

Як повідомили в прес-службі  Міністерства інфраструктури, "Укравтодор" і Світовий банк готують третій спільний проект в дорожній галузі, він може стати найбільшим для Світового банку в транспортному сегменті. Завдяки кредиту Світового банку планується завершити ремонт автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський на ділянці Полтава-Харків.

Реалізація проекту почнеться після завершення перших двох проектів з ремонту автомобільної дороги М-03 на ділянках від Борисполя до Лубен і від Лубен до Полтави. На початку червня місія Світового банку ознайомилась з ходом реконструкції дороги і відзначила її успішне проведення. Зокрема, ремонт на ділянці від Борисполя до Лубен знаходиться на завершальній стадії - закінчення робіт очікується через три місяці. 

Нагадаємо, на ремонт ділянки від Борисполя до Лубен (близько 120 км) Всесвітній банк виділив кредит в 400 млн.дол., Ділянки від Лубен до Полтави (108 км) - 450 млн.дол.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #ремонт дорги #світовий банк
Оголошення
live comments feed...