• Головна
  • Кабмін обрав об'єкти для викупу пільгових квартир на 287,7 млн. грн.
11:22, 17 вересня 2009 р.

Кабмін обрав об'єкти для викупу пільгових квартир на 287,7 млн. грн.

Кабінет Міністрів вибрав 28 об'єктів для викупу в них квартир Державною іпотечною установою й передачі їх пільговикам на загальну суму 287,744 млн. гривень. Як сказано в розпорядженні Кабміну №1081-р, викуповуються квартири в об'єктах Калуша, Богородчан і Городенки Івано-Франківської області, Костополя в Рівненській області, Бердянська в Запорізькій, Нікополя в Дніпропетровській, Білгород-Дністровська в Одеській, Малині Житомирської й Пирятині Полтавської області.

Також викупу підлягають квартири в об'єктах Бахчисарая, Керчі, Судака, Феодосії і Євпаторії в Криму, Богуслава в Київській області, Могилів-Подільського й Немирова у Вінницькій області, Нового Раздола й Бібрки у Львівській області, Лутугиного в Луганській області, Черкасах, Чернігові, Саду в Сумській області. Серед об'єктів - уже здані в експлуатацію будинки й недобуди зі строком здачі в експлуатацію до 25 грудня.

Загальна кількість квартир, що викуповуються ДІУ в цих об'єктах, становитиме 1068, загальною площею 70,85 тис. кв. метрів. Вартість 1 кв. метра у квартирах, що викуповуються, варіюється від 3,5 тис. гривень до 4,2 тис. гривень. Ці 28 об'єктів ураховують 3 об'єкти, які раніше були виключені з переліку для викупу квартир у них.

Кабмін доручив головним розпорядникам бюджетних коштів разом з Міністерством фінансів під час уточнення показників держбюджету-2009 і складанні проектів держбюджету на наступні роки передбачити кошти для компенсації ДІУ витрат, пов'язаних з викупом квартир.

Усього Уряд заявляв про наміри викупити в держвласність і передати пільговикам 10 тис. квартир до 2010 року. Ціни, за якими уряд закуповував житло, перебувають у діапазоні від 2,5 до 4,2 тис. гривень за кв. метр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...