• Головна
  • У Кременчуцькій виправній колонії змагалися в конкурсі «Кращий за професійною майстерністю»
13:02, 8 червня 2014 р.

У Кременчуцькій виправній колонії змагалися в конкурсі «Кращий за професійною майстерністю»

Днями, серед випускників професійно-технічного навчального центру, що функціонує при Кременчуцькій виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№69), проведено конкурс «Кращий за професійною майстерністю».

Про це повідомляє прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області.

Кременчуцький навчальний центр № 69 проводить первинну професійну підготовку засуджених з п'яти робітничих професій: токар, лицювальник – плиточник, електрозварник ручного зварювання, муляр та тесляр. Термін навчання в навчальному центрі 9 місяців. Програма навчання складається з професійно-теоретичної підготовки, виробничого навчання та 22 тижня практики на підприємстві установи.

Всі бажаючі засуджені мають змогу безкоштовно оволодіти професією та по завершенню отримати свідоцтво про присвоєння кваліфікаційного рівня з робітничих професій державного зразка.

Цьогоріч випускається 19 токарів, 20 лицювальників-плиточників, 20 електрозварників ручного зварювання, 16 мулярів та 20 теслярів.

Всі випускники прийняли участь у конкурсі, який відбувся в два етапи у відповідних номінаціях: «Кращий токар», «Кращий лицювальник», «кращий електрозварник», «Кращий муляр» та «Кращий тесляр».

На першому етапі оцінювався рівень знань теоретичного матеріалу за кожною професією, а також знання вимог охорони праці та техніки безпеки. Учасники, що показали кращий рівень теоретичної підготовки, продовжили змагання в фінальному етапі, під час якого продемонстрували своє вміння та навики на практиці за робочим місцем.

За результатами колективним рішенням журі конкурсу визначено кращих за кожною професією. Переможці заохочені призами та подарунками.

Маємо надію, що проведення подібних конкурсів підвищить інтерес інших засуджених до отримання робітничої професії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кременчуцька виправна колонія #професія
Останні новини
Оголошення
live comments feed...