• Головна
  • Обласне керівництво поздоровило журналістів з професійним святом
16:34, 4 червня 2014 р.

Обласне керівництво поздоровило журналістів з професійним святом

Напередодні Дня журналіста, який відзначають цьогоріч 6 червня обласне керівництво поздоровило журналістів з професійним святом.

В приміщенні Полтавської ОДТРК “Лтава” влаштували святковий концерт за участі Полтавський симфонічного оркестру обласного театру імені М.В. Гоголя під керівництвом народного артиста України Віталія Скакуна

Голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук наголосив на тому, що журналістам часто створюють перешкоди і навіть назвав їх церберами демократії:  

«Дуже часто вам доводиться тримати удар іти проти вітру, бути сильними щоб не згибатися перед владою…»

«Слово - ваша зброя, ви нею володієте і всі володарі світу бояться вас тому, що ви є церберами демократії, ви є пси демократії, і ви повинні це робити і ви будете це робити».

Наостанок Бугайчук побажав журналістам інтелігентності та знань, успіхів і щоб журналісти не прогиналися під оточуючий світ.  

В свою чергу Голова обласної ради Петро Ворона розповів, що теж свого часу потрудився на журналістській ниві у газеті «Оржиччина».

Він відзначив, що журналісти є унікальними людьми, які формують громадську думку і виховують суспільство, і тому важлива незалежність і гласність їх роботи, і Полтавська обласна рада, за його словами цілком дотримується такої позиції.

«Я бажаю вам естетичного морального задоволеннгя від власної роботи, великого задоволення від матеріальної винагороди, яку ви повинні отримати, а не ті копійки, які, нажаль, більшість із вас отримує і саме головне - щоб ви відчували значимість формування української національної європейської держави», - сказав у своєму поздоровленні Петро Ворона.

Також він пообіцяв підтримку комунальним ЗМІ, зауваживши, що в перспективі він бачить їх повністю незалежними.

Обласне керівництво поздоровило журналістів з професійним святом, фото-1
Обласне керівництво поздоровило журналістів з професійним святом, фото-2
Обласне керівництво поздоровило журналістів з професійним святом, фото-3
Обласне керівництво поздоровило журналістів з професійним святом, фото-4
Обласне керівництво поздоровило журналістів з професійним святом, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #журналісти
Оголошення
live comments feed...