• Головна
  • Полтава не без добрих людей з рідкісною групою крові. Для постраждалої в ДТП жінки знайшлося 8 донорів
як знайти донора?
18:52, 3 червня 2014 р.

Полтава не без добрих людей з рідкісною групою крові. Для постраждалої в ДТП жінки знайшлося 8 донорів

як знайти донора?

За день поширення інформації про необхідну допомогу жінці, яка потрапила в  і потребує переливання рідкісної (4-) групи крові, відгукнулося чимало людей. Отож Полтава не без добрих людей з рідкісною і взагалі будь-якою групою крові. Для постраждалої в ДТП жінки знайшлося 8 донорів.

Серед них і В`ячеслав Фабро, який сьогодні спеціально приїхав до Полтавської обласної станції переливання крові з містечка Чутово, щоб допомогти постраждалій і здати кров на донорство.

Варто зазначити, що знайти людину з рідкісною групою крові, а саме - В`ячеслава, нам допомогла Христина Лісовська з Мінська, вона підказала сайт DonorSearch.ru, де є база донорів крові в тому числі і українці і як показав випадок і полтавці. 

В`ячеслав вважає, що люди з такою рідкісною групою крові як (4 - ) мають підтримувати один-одного і вже давно зареєструвався в добровільні донори.

- Я вирішив сам для себе і для людей, які потрапляють в якусь біду, зробити щось корисне. Сьогодні я відклав свої справи, бо розумію, що є щось важливіше і треба допомогти, - говорить хлопець.

Два місяці тому його сестра теж постраждала в ДТП - сім`я їхала на День народження батька і потрапила в серйозну аварію. Тоді  небайдужі люди теж підтримали і допомогли всим можливим рідним В`ячеслава.

До речі, здавати кров він приїхав не сам, його підтримувала дівчина Марія.

Вирішивши проблему з пошуком рідкісної групи крові, ми зіштовхнулися з іншою - часто люди просто бояться здавати кров, навіть якщо дійсно хочуть допомогти комусь. Ми пройшли всі етапи забору крові і хочемо розповісти на якому рівні це відбувається в Полтаві.

4 червня шукайте розгорнуту інформацію в нашій новинній стрічці з зеленою поміткою "донорство в Полтаві".

DSCN9971

DSCN9968

DSCN9974

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #донор #ДТП
Оголошення
live comments feed...