• Головна
  • Полтавським військовим, задіяним на сході, назбирали на бронежелети
15:45, 3 червня 2014 р.

Полтавським військовим, задіяним на сході, назбирали на бронежелети

Для полтавських військових, які беруть участь у військових операціях на сході України закупили бронежелети, за зібрані кошти від небайдужих людей.

Уже є 7 бронежилетів і ще три буде пізніше, адже завод, де їх замовляють, не встигає виготовляти омуніцію в такій кількості. 

Про це повідомляє одна з організаторів зборів і закупівлі необхідних речей, активістка Олександра Сиротенко. "Друзі, завдяки вашій активності нам усе вдалося!"- повідомляє дівчина.

У наявності також 15 спальників і 16 карематів. І ліки від кашлю. Адже до цього хлопцям доводилося спати просто на підлозі в наметах.

Олександра вдячна всім журналістам, що висвітлили прохання про допомогу, а також окремим людям - Захаровій Людмилі, що принесла каремат і ліки, Наталії Онацько за спальник і каремат, Юрієві Бублику, Андрієві Олефіренку, владиці Федору, Наталії Гранчак, підприємцям Русланові, Сергієві та представникам "Явору-2000". 

Закупівля бронежилетів обійшлася спонсорським коштом, адже загальна сума вийшла непосильна. Ще хлопцям необхідні рації. Щоденно  надходять нові потреби, тому за кожну витрачену копійку Олександра обіцяє звітувати.

В свою чергу наші полтавці, що на Сході, вдячні і обіцяють фото.

Нагадаємо раніше з допомогою небайдужих людей зібрали .

Надіслати грошову допомогу для полтавських захисників можна на кртку ПриватБанку:
5168 7420 6385 5377
(Валентин Бубнюк)

Полтавським військовим, задіяним на сході, назбирали на бронежелети, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бронежелети #полтавські військові #допомога
Оголошення
live comments feed...