• Головна
  • Полтавські міндоходівці викрили тіньові 4 мільйони гривень
09:59, 3 червня 2014 р.

Полтавські міндоходівці викрили тіньові 4 мільйони гривень

4 млн.грн легалізованих доходів злочинним шляхом виявлено працівниками Міндоходів на Полтавщині. Про це повідомляє ГУ Міндоходів у Полтавській області.

Як повідомив в.о. начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов працівниками управління боротьби з відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ Міндоходів у Полтавській області складено 14 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, у тому числі 3 за ознаками злочину за ст.209 КК України (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), загальна сума виявлених легалізованих доходів злочинним шляхом складає понад 4 млн.грн. також обліковано 8матеріалів за ознаками предикатних злочинів (, в результаті якого виникли , що можуть стати , загальна сума встановлених збитків за якими становить понад 19 млн.грн.

За результатами аналітичного відпрацювання та проведення документальних перевірок складено 3 довідки за ознаками кримінального правопорушення за ст.212 КК України (ухилення від сплати податків) на загальну суму майже 3 млн.грн.

Загалом за матеріалами управління боротьби з відмиванням доходів ГУ Міндоходів у Полтавській області, одержаних злочинним шляхом обліковано 5 кримінальних правопорушень, у тому числі 1 – за ст.209 КК України та 2 – за ст.212 КК України.

За матеріалами кримінальних правопорушень до бюджету відшкодовано понад 400тис.грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кошти #Міндоходів #Полтава
Оголошення
live comments feed...