• Головна
  • Сьогодні варто переглянути свій раціон харчування
10:10, 2 червня 2014 р.

Сьогодні варто переглянути свій раціон харчування

Сьогодні - День здорового харчування і відмови від надмірностей у їжі, це - нове і поки неофіційне свято. Ініціаторами його установи стала велика група учасників соціальної мережі для тих, що худнуть. Так 2 червня 2011 стало днем народження свята, головна тема якого - привернення уваги широкої громадськості до питань культури харчування.

Не секрет, що число людей з надмірною вагою помітно зростає рік від року. Нерідко ми їмо не тому, що голодні або потребуємо поживних речовинах, а тому, що не задоволені життям, не можемо знайти кращий спосіб заспокоїти себе в стресовій ситуації.

Тож цього дня можна розпочати прививати собі харчові звички, які йдуть на благо здоров'ю і красі, і усвідомити, що шкідливі звички - навіть смертельно небезпечні. Адже можна правильно побудувати свій раціон, щоб він був смачним, збалансованим і не вів до надмірної ваги.

Успіхів усім на шляху до стрункості! І саме в цей день всі, хто хоче стати стрункішою і ще не приступив до реалізації своєї мрії, можуть почати свій шлях до стрункості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#2 червня #день здорового харчування
Оголошення
live comments feed...