• Головна
  • Звернення керівника УМВС до громади Полтавщини
19:26, 30 травня 2014 р.

Звернення керівника УМВС до громади Полтавщини

Керівник УМВС Полтавщини Іван Корсун звернувся до громади стосовно нинішньої ситуації на сході України:

Зараз в деяких містах на сході країни тривають справжні бойові дії. Тож невиключено, що терористи чи злочинці намагатимуться переховуватись, абовтекти від переслідування в Росію.

Проте, не слід виключати можливістьнамагання бандитів сховатись і в інших регіонах України. Хотів бинаголосити, що потрібно бути максимально пильними і тісно співпрацюватиз міліцією. Діючи консолідовано, ми зможемо попередити будь-якеправопорушення чи затримати злочинців.

Тому звертаюся до всіх без винятку мешканців області з проханням бути особливо пильними в цей непростий для країни час. Зараз, як ніколи, мимусимо об’єднати зусилля й працювати разом. Враховуючи обстановку, щосклалася, радимо нашим землякам наступне:

У разі появи в населених пунктах (особливо в селах), чужих автомобілів, підозрілих чи озброєних людей, негайно повідомляйте на «102», або дзвоніть на телефон довіри УМВС 51-77-02;

У разі отримання інформації про підготовку до злочину – терміново дзвоніть в міліцію;

Якщо Ви водій таксі, в тому числі й маршрутного, і перевозите осіб, які викликають підозру, мають специфічний мовний акцент, при собі мають зброю чи вибухові пристрої – негайно надайте максимальну інформацію міліції;

Якщо ви володієте інформацією про місце переховування злочинців – негайно повідомляйте нам;

Усім керівникам підприємств, де можуть зберігатися отруйні речовини,ядохімікати, вибухівка будь-якого походження, а також підприємствам, які мають статус стратегічних об’єктів, просимо посилити охорону, постійно обмінюватися інформацією та діяти оперативно і злагоджено.

Якщо кожен громадянин, підприємець, посадовець, правоохоронецьоб’єднають свої зусилля, у злочинців шансів не буде. Пам’ятайте, що разом ми незборима сила!

 

З повагою

в.о. начальника УМВС України в Полтавській області

Іван Корсун

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #Корсун #схід України
Оголошення
live comments feed...