Останні дзвоники у школах Полтавщини. Випускники одягли патріотичні стрічки (Фото)

Сьогодні у школах України  лунають останні дзвоники. У Полтаві по всьому місту гуляють святково вбрані випускники. У багатьох з них замість традиційниих червоних стрічок через плече - жовто-блакитні.

Ми запитли: "що означає така стрічка з написом "випускник"  для завтрашніх студентів?

 DSCN0123

Павло, випускник 3-ї школи:

- Таку стрічку ми обрали усим класом. Патріоти ми, тому обрали такі кольори.

Хлопець збирається всупати в медичну академію і хоче стати стоматологом.

 DSCN0136

Випускниця абазівської школи Луїза цього дня приїхала прогулятися вулицями Полтави з хлопцем. Вона говорить, що жовто-блакитну стрічку обрали тому, що в країні нелегка ситуація і таким чином випускники виражають свою підтримку державі.

 DSCN0125

Настя з 1-го ліцею, говорить, що в них стрічок випускників нема, але є маленькі дзвоники з акуратним бантиком кольорів прапору України. Вона одна з багатьох дівчат, які одягнули сьогодні шкільну форму, яку носили ще колись наші батьки.

- Саме в ньому я відчуваю себе справді випускницею і я вважаю, що він дуже гарний, - говорить дівчина.

Також ми запитували про особливості святкування останнього дзвоника. Як виявилося, стійких традицій як-то - купання в фонтанах у Полтавських випускників немає, також майже всі говорять, що класом не святкують, а збираються невеликими компаніями з друзями чи з коханими відзначити цей день.

DSCN0132

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов