• Головна
  • Долю Кадетського корпуса вирішать звичайні полтавці?
09:41, 29 травня 2014 р.

Долю Кадетського корпуса вирішать звичайні полтавці?

Під час виступив голова Полтавської ОГА Віктор Бугайчук, який пообіцяв особисто слідкувати за тим, щоб Кадетський корпус перетворився з аварійної будівлі у яскраву архітектурну пам’ятку міста.

Поки що невідомо, яким саме чином губернатор області буде виконувати обіцянку. Однак на сайти Полтавської обласної ради з’явилося опитування стосовно подальшої долі Кадетського корпусу під заголовком: «Як Ви вважаєте, що більш доцільно розмістити у будівлі Полтавського кадетського корпусу після прийняття його до обласної комунальної власності?»

Варіантів відповідей 10: облдержадміністрацію та облраду, виставковий центр, науково-технологічний парк з бізнес-інкубатором, готельний комплекс, палац спорту і дозвілля, центр дитячих гуртків, торгівельно-розважальний комплекс, органний зал, планетарій та інше. Голосування тільки розпочалося, воно анонімне.

Невже звичайні полтавці справді зможуть вплинути на подальшу долю одного з головних культурно-архітектурних об’єктів свого міста? Якщо так, то можна сміливо .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кадетський корпус #Полтава #опитування
Оголошення
live comments feed...