• Головна
  • Працівники Київського РП КВІ здійснюють перевірки за місцем проживання підоблікових засуджених
13:08, 28 травня 2014 р.

Працівники Київського РП КВІ здійснюють перевірки за місцем проживання підоблікових засуджених

Протягом другого кварталу поточного року працівники Київського районного підрозділу кримінально-виконавчої служби управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області спільно з дільничним інспектором міліції Київського РВ ПМУ УМВС України Олександром Міщенко, згідно графіку спільних перевірок, здійснювали перевірки за місцем проживання підоблікових засуджених.

 Дані перевірки проводяться з метою перевірки житло-побутових умов підоблікових, під час яких засудженим повторно роз`яснена відповідальність за порушення ними адміністративного та кримінального законодавства. Крім того, підоблікових попереджено за наслідки надмірного зловживання спиртними напоями та наркотичних речовин. Дільничний інспектор міліції роз`яснив наслідки порушення громадського порядку.

Днями інспектором Київського РП КВІ Олесею Соболюк та оперуповноваженим сектору кримінальної міліції у справах дітей

Київського РВ ПМУ Сергієм Кивою у вечірній час було здійснено перевірку за місцем проживання двох засуджених неповнолітніх, з метою перевірки їх поведінки. Як результат – умови проживання неповнолітніх задовільні, особисті кімнати обладнані місцем для навчання.

Наповнолітніх попереджено щодо відповідальності за вчинення повторних злочинів та роз`яснино правила поведінки на канікулах.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Працівники Київського РП КВІ
Оголошення
live comments feed...