• Головна
  • У Кременчуці за Президента України голосували кримчани
11:11, 27 травня 2014 р.

У Кременчуці за Президента України голосували кримчани

У Кременчуці щоб проголосувати за Президента України на виборчі дільниці приходили і кримчани.

Наприклад Олена Володіна з Сімферополя каже, що доля України, яку вважає своєю Батьківщиною, їй не байдужа. Тому завчасно потурбувалася про те, щоб проголосувати на виборах Президента України. 

Громадянкою Росії дівчина не стала, зберегла свій український паспорт. З ним і прийшла на виборчу дільницю в Кременчуці.

"За 10 днів до дня виборів я подала заяву до Автозаводського відділу ведення держреєстру і через день отримала посвідчення спеціальної форми, з яким і прийшла на виборчу дільницю № 65. Жодних проблем ані з отриманням цього посвідчення, ані під час голосування на дільниці для мене не виникло," - розповідає Олена Володіна. 

Голова ДВК № 65 Анна Шуліка зазначає, що загалом на її дільниці таких осіб, котрі подали заявки не за місцем реєстрації, 35. Їх прізвища – внесені відділом держреєстру у списки для цієї дільниці. Крім мешканців з інших міст, у списку – військовослужбовці артилерійського полку, розташованого поряд, та члени дільничної комісії. 

Голова комісії відзначає, що в цілому голосування відбувалося спокійно, мирно й активно. Порівнюючи нинішній процес з виборами 2010 року, Анна Шуліка відзначає, що нині активність виборців значно більша, десь на 40%. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вибори #Кременчук #кримчани
Оголошення
live comments feed...