• Головна
  • На Полтавщині ввели новий водогін
11:38, 16 вересня 2009 р.

На Полтавщині ввели новий водогін

Витратили 3,9 млн.грн.

Учора у полтавському селищі Лісок-2 ввели в експлуатацію новий водогін. Тепер не буде проблем із водопостачанням у мешканців цього району індивідуальної забудови. Ще з 2007 року мешканці селищ Лісок і Лісок-2 скаржилися міській владі на жахливе водозабезпечення.

З початком літнього періоду, коли збільшується забір, селище практично лишається без води. А тут проживають понад дві тисячі полтавців. Старий водогін, збудований ще в п'ятдесяті роки Південною залізницею, не відповідав потребам по потужності (адже територія селища з тих часів значно розширилася), а й постійно виходив з ладу внаслідок корозії труб.

З метою вирішення гострого соціального питання, в 2007 році розпочато будівництво об'єкта «Водозабезпечення с.Лісок, Лісок-2» за рахунок міського бюджету. Була обчислена його загальна кошторисна вартість – 3 млн. 858 тис. грн. Першим етапом, втіленим у життя ще минулоріч, стало будівництво водогону до селищ Новобудова та Лісок-1. Нинішнім другим – водогону до селища Лісок -2, який наразі дасть змогу забудовникам та кооперативам приєднатись до нього.

Зараз нарікань на перебої з водопостачанням у людей практично немає. І власники новобудов по вулиці Гетьманській будуть з водою. Розпорядженням уряду цей об'єкт внесено до переліку тих, що фінансуються за рахунок стабілізаційного фонду держбюджету.

Третій етап програми передбачає проведення обхідного кільцевого водогону Лісок-Климівка.
Будівництво здійснює спеціалізоване ремонтно-будівельне управління «Полтававодоканалу”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...