• Головна
  • Очільники області нагадали про відповідальність учасників виборчого процесу
08:44, 25 травня 2014 р.

Очільники області нагадали про відповідальність учасників виборчого процесу

До полтавців звернулися очільники області.  Голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук та  голова Полтавської облради Петро Ворона нагадали громадянам про відповідальність учасників виборчого процесу.

"Сьогодні всі ми прагнемо миру, спокою, збереження цілісності держави. Останні місяці стали найтрагічнішими в історії сучасної України. Вони призвели до сотень людських жертв, десятків тисяч зламаних доль. Понад усе нам потрібне об’єднання зусиль для відновлення економіки країни, її європейського демократичного поступу.

Разом нам необхідно добитися того, щоб громадський контроль став постійним та ефективним механізмом конструктивного впливу населення на дії влади на всіх рівнях.

Перший важливий крок у цьому напрямку – вибори нового Президента України. Лідера, перед яким постає завдання в умовах військової, політичної та економічної агресії Росії проти України зупинити братовбивчу війну, знайти порозуміння між Сходом та Заходом, згуртувати політичні еліти та неухильно працювати на зміцнення авторитету держави.

Полтавщина – це центр і серце України, пульсування якого задає в багатьох аспектах ритм розвитку усієї країни. Ми завжди були краєм дуже миролюбних, виважених і працьовитих людей.

Попереджуємо усіх учасників виборчого процесу про відповідальність за зловживання та адміністративний тиск під час виборів. Закон має бути один для всіх. Ми сповідуємо ідеали рівності, справедливості, свободи вибору кожного – за це стояв Майдан!

Закликаємо всіх громадян прийти 25 травня на виборчі дільниці й свідомо проголосувати за того із кандидатів, хто здатен захистити свободу, незалежність і суверенітет України."

Очільники області нагадали про відповідальність учасників виборчого процесу, фото-1

Віктор Бугайчук – голова Полтавської ОДА

Очільники області нагадали про відповідальність учасників виборчого процесу, фото-2

Петро Ворона – голова Полтавської облради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вибори #очільники області #Полтава
Оголошення
live comments feed...