• Головна
  • Організатори «Кадетаріуму 2.0» зібрали понад 3 тисячі гривень
16:39, 23 травня 2014 р.

Організатори «Кадетаріуму 2.0» зібрали понад 3 тисячі гривень

Організатори «Кадетаріуму 2.0» зібрали понад 3 тисячі гривень. Про це повідомив один з координаторів даного заходу – Роман Іщенко.

Нагадаємо, що 18-ого травня у Кадетському корпусі відбувся соціально-мистецький захід «Кадетаріум 2.0». Основною його метою було привернення уваги полтавців до проблеми цієї аварійної будівлі і надання творчим людям можливість донести показати свої роботи.

Організатори – «Чиста Полтава» і «Комітет порятунку Кадетського корпусу» не зверталися до жодних комерційних чи політичних структур за спонсорством. Все було зроблено за власний кошт.

Тому задля покриття витрат, здійснених координаторами, було вирішено збирати кошти у дві спеціальній скриньки для благодійних внесків. Кошти збиралися на Марші єдності (15 травня), Мегамарші у вишиванках (17 травня) і на самому «Кадетаріумі 2.0».

Розкриття скриньок було проведено наступного дня, 19 травня. Підрахувавши всі купюри виявилося, що загальна сума, − 3008 гривень.

Таким чином, ініціативні полтавці повністю окупили свій захід.

Найбільше витрат поніс голова «Комтету порятунку Кадетського корпусу» краєзнавець Борис Юрійович Трістанов. Зокрема, він витратив 2100 гривень. Решта коштів витрачалася на банери і дрібні організаційні потреби.

Варто зауважити, що «Копі-Принт» забезпечила безкоштовний роздрук флаєрів на захід, за що організатори щиро їм вдячні.

А незабаром координатори починають обдумувати деталі і ідеї стосовно третього «Кадетаріуму», котрий має стати ще масштабнішим за попередні два.

Роман Повзик

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кадетріум #Полтава #Іщенко
Оголошення
live comments feed...