• Головна
  • Корсун: «Вибори в області відбудуться за будь-яких обставин» (Відео)
17:30, 22 травня 2014 р.

Корсун: «Вибори в області відбудуться за будь-яких обставин» (Відео)

Полтавська міліція вже готова до патрулювання на позачергових Президентських виборах 25 травня.

"Вибори в області відбудуться за будь-яких обставин" - запевнив в.о. начальника УМВС, полковник міліції Іван Корсун на брифінгу стосовно підготовки міліції Полтавщини до охорони громадського порядку під час виборчого процесу.

Також він додав, що громадськість може не боятися здійснити своє волевиявлення, адже проведені всі можливі заходи для уникнення надзвичайних ситуацій. І хоча Полтавська область - відносно спокійний регіон, зважаючи на нинішню ситуацію в країні, - міліція працює в посиленому режимі, і особлива увага націлена на день виборів.

До того ж допомагати міліції цього дня буде і народна самооборона, яка попередньо узгоджує свої патрулі з міліцією. (Подробиці на відео) Таким чином Іван Корсун вважає, що це гарантія забезпечення порядку на 99%. Адже співпраця з громадськістю не тільки допомогає правоохоронним органам, а й дисциплінує самих міліціонерів. 

Стосовно забезпечення належної охорони районних виборчих дільниць,  доповів керівник відділу по зв’язках з громадськістю УМВС України у Полтавській області Юрій Сулаєв. Також він розповів, що кожен правоохоронець має спеціальні методичні рекомендації розроблені для роботи на дільниці і навіть відповідний алгоритм дій працівника міліції при вчиненні порушення законодавства, що сприятиме більш рішучим діям. 

До того ж в районах також є народні добровольці охорони порядку, зокрема багато таких серед мисливців, але зброю на дільниці їм брати не дозволено. 

Загалом на території області налічується 8 окружних виборчих комісій та 1272 дільниці, до кожної з них буде приставлено по 2 працівника міліції, один зяких є старшим. З моменту завезення бюлетенів біля кожної дільниці наряд міліції забезпечує охорону громадського порядку та безпеку на прилеглій території.

 

 

  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Косун #міліція #вибори
Оголошення
live comments feed...