• Головна
  • Найбільше вакантних посад на Полтавщині - у сільськогосподарській сфері
16:15, 21 травня 2014 р.

Найбільше вакантних посад на Полтавщині - у сільськогосподарській сфері

У загальній кількості вільних робочих місць (вакантних посад) кожне третє - на підприємствах сільського господарства, потім, лісового господарства та рибного господарства, кожне п’яте – на підприємствах переробної промисловості, кожне одинадцяте – на підприємствах транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності.

Про це повідомляє спеціаліст  Головного управління статистики у Полтавській області Оксана Литовченко.

За професійними групами найбільший попит на робочу силу на кінець березня 2014р. спостерігався на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (30,5% від загальної кількості заявлених вакансій) та кваліфікованих робітників з інструментом (18,7%), а найменший – на технічних службовців (2,6%) і кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (3,7%).

Середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ та організацій (з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) Полтавщини у січні–березні 2014р. становила 350,7 тис. осіб.

На кінець березня 2014р. зареєстровано 25,4 тис. безробітних. Допомогу по безробіттю отримували понад 85% осіб, які мали статус безробітного.

Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області на кінець березня 2014р. становив 2,8% населення працездатного віку.

Підприємства, установи та організації на кінець березня 2014р. заявили до служби зайнятості про 3,3 тис. вільних робочих місць (вакантних посад).

Навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) на кінець березня 2014р. становило 8 осіб.

За сприяння державної служби зайнятості упродовж січня–березня 2014р. було працевлаштовано 6,2 тис. осіб, або 16,9% громадян, які мали статус безробітного у цьому періоді. Протягом січня–березня 2014р. кожний другий безробітний отримав роботу у сільському господарстві, лісовому господарстві та рибному господарстві, кожний восьмий – у переробній промисловості, кожний дев’ятий – в оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів.

Серед зареєстрованих безробітних, що отримали роботу у січні–березні 2014р., 35,7% становили жінки, 42,1% – молодь у віці до 35 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #працевлаштування
Оголошення
live comments feed...