• Головна
  • На Полтавщині перевірено стан пожежної безпеки виборчих дільниць в установах виконання покарань області та Полтавському СІЗО
12:23, 17 травня 2014 р.

На Полтавщині перевірено стан пожежної безпеки виборчих дільниць в установах виконання покарань області та Полтавському СІЗО

З метою забезпечення пожежної безпеки під час проведення виборів Президента України, які відбудуться 25 травня цього року, на Полтавщині інспекторами з пожежної профілактики установ виконання покарань та слідчого ізолятора  області було проведено ряд заходів.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області.

Зокрема,  працівниками здійснено пожежно-технічні обстеження даних об’єктів, які будуть задіяні під час підготовки та проведення позачергових виборів Президента України.

 Всі виборчі дільниці забезпечені розробленими і вивішеними планами евакуації людей на випадок пожежі чи іншої надзвичайної події, інструкціями з пожежної безпеки та первинними засобами пожежогасіння відповідно до вимог. Також інспекторами перевірено: електрообладнання, силові і освітлювальні електромережі, аварійне освітлення евакуаційних виходів та справність джерел пожежного водопостачання.

Крім цього, з персоналом установ виконання покарань і слідчого ізолятору області було проведено інструктаж та  практичні заняття за сигналом «Буря 4» (пожежа, стихійне лихо) з відпрацюванням дій по ліквідації умовної пожежі та евакуації людей.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пожежна безпека #виборчі дільниці #Полтавщина
Оголошення
live comments feed...