• Головна
  • 94 мільйонера з Полтавщини здекларували свої доходи
12:12, 15 травня 2014 р.

94 мільйонера з Полтавщини здекларували свої доходи

Дохід, більше 1 млн. грн. задекларували 94 громадянина Полтавщини. Сума задекларованого доходу складає майже 227 млн.грн. Сума податку, що підлягає сплаті складає - більш ніж 3,5 млн.грн. Про це повідомляє ГУ Міндоходів у Полтавській області.

В останній день квітня завершилася деклараційна кампанія 2014 року. Підсумовуючи результати кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2013р, заступник начальника Головного управління Міндоходів у Полтавській області Людмила Голуб відзначила, що станом на 1 травня поточного року по області було подано понад 30 тисяч декларацій про майновий стан і доходи. З них більш ніж 26 тисяч тих громадян, які були зобов’язані подати декларацію. Сума задекларованого доходу складає понад 95,3 млн. грн., до сплати підлягає – близько 30 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. Правом на отримання податкової знижки скористалися майже 4 тисячі громадян області. Сума податку, що підлягає поверненню складає – понад 3,4 млн.грн.

Враховуючи, що Полтавська область є аграрним регіоном і значна частина населення області проживає в сільській місцевості, щороку особлива увага приділяється виявленню та залученню до декларування громадян, які отримують доходи від вирощення та реалізації товарної сільськогосподарської продукції. В результаті протягом 2014 року до органів Міндоходів області надійшло понад 14 тисяч декларацій від громадян зазначеної категорії. Сума задекларованих доходів складає більш ніж 34 млн.грн. Сума податкового зобов’язання складає – понад 5 млн.грн.

Дохід у вигляді спадщини (дарування) задекларувало 3622 громадянина на загальну суму доходу близько 343 млн.грн., сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає сплаті складає майже 14 млн.грн.

Дохід від операцій з інвестиційними активами задекларувало 767 громадян. Сума загального доходу складає понад 41,3 млн.грн., сума податку на доходи фізичних осіб дорівнює – більш ніж 1,2 млн.грн.

Дохід від здачі в найм земельної ділянки, земельної частки (паю) задекларували 1991 громадянин на загальну суму понад 9,5 млнс.грн., сума податку складає – більш ніж 772 тис.грн.

Доходи, отримані з джерел за межами України отримали 122 громадянина області. Сума задекларованого доходу складає понад 50,6 млн.грн., сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає сплаті складає більш ніж 4,1 млн.грн.

Також до декларування залучено 728 громадян області, яким виплачувалися доходи двома або більше податковими агентами та загальна сума доходів яких у 2013 році перевищила 137,64 млн. грн. Сума задекларованого ними доходу складає майже 231 млн.грн. Податкове зобов’язання визначено в розмірі 370,52 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.

Дохід від здачі в найм нерухомого майна (крім земельної ділянки) задекларували 700 громадян на загальну суму понад 9,4млн.грн. Сума податку на доходи фізичних осіб складає 422,6 тис. грн.

До органів Міндоходів було подано 23 декларації про майновий стан і доходи громадянами, які задекларували дохід у вигляді призів (виграшів) на загальну суму 302,93 тис. грн., сума податку складає 22,8 тис.грн.

Списання заборгованості, за якою минув строк позовної давності вказали 82 громадянина, подавши річну податкову декларацію про майновий стан і доходи. Сума задекларованого доходу складає 352,5 тис.грн. Податок на доходи фізичних осіб визначений в сумі 38,7 тис.грн.

Дохід у вигляді додаткового блага задекларували 183 громадянина по Полтавській області. Сума задекларованого ними доходу складає більш ніж 3,6 млн.грн., сума податку на доходи фізичних осіб 486,01 тис.грн.

Робота щодо залучення до декларування громадян, які у 2013 році отримали доходи, продовжується.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #мільйонер #ГУ міндоходів
Оголошення
live comments feed...