• Головна
  • Кразівці допомагають українській армії
15:16, 14 травня 2014 р.

Кразівці допомагають українській армії

ПАТ «АвтоКрАЗ», як справжній патріот допомагають українській армії і готовий служити народу України.

За першим зверненням комендатури забезпечення військового аеродрому м. Полтава, незважаючи на святкові та вихідні дні, у виробничих підрозділах підприємства було проведено ремонт техніки наземного забезпечення.

Прес-служба ПАТ « АвтоКрАЗ» повідомляє, що підприємство разом з нашими співвітчизниками, ми не залишаємося осторонь від всеукраїнської кампанії по залученню громадськості в допомогу українській армії.

У максимально стислі терміни фахівцям Кременчуцького автозаводу вдалося відновити вузли та комплектуючі армійських КрАЗів. Робота була виконана безкоштовно, швидко і якісно.

Більш того, «АвтоКрАЗ » сьогодні готовий у повному обсязі забезпечити військові підрозділи ЗС України необхідною сучасною вітчизняною технікою. На заміну морально застарілого і фізично зношеного автопарку військових, КрАЗ може поставити автомобілі- всюдиходи колісних формул 4х4 і 6х6, а також різну бойову спецтехніку, виготовлену на базі КрАЗа у партнерстві з українськими підприємствами « Аеротехніка », «Іскра», «Прогрес ». Нова техніка КрАЗ допоможе створити нову українську армію сучасного типу - мобільну, в повній бойовій готовності, відповідну новим викликам і загрозам ХХI століття.

"КрАЗ чекає призову! Служимо народу України!"- , сміливо заявляють кразівці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПАТ «АвтоКрАЗ» #допомога #Полтава
Оголошення
live comments feed...