• Головна
  • Очільник міліції Полтавщини відвідав підлеглих, що несуть службу на сході (ФОТО)
14:14, 14 травня 2014 р.

Очільник міліції Полтавщини відвідав підлеглих, що несуть службу на сході (ФОТО)

Керівник УМВС Полтавщини Іван Корсун особисто виїхав 12 травня у східний регіон України для спілкування з підлеглими, які виконують свій обов’язок щодо охорони громадського порядку та боротьби із сепаратизмом.

Про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Очільник обласної міліції вивчив умови проживання, якість харчування особового складу, настрій та бойовий дух міліціонерів. Також Іван Корсун передав особовому складу щирі вітання від усіх колег Полтавщини, запевнив , що громада області пишається їх мужністю і відважністю.

«Слід зазначити, що у східні регіони України для захисту інтересів держави і народу відряджено понад 200 правоохоронців з області. Наразі вживаються вичерпні заходи щодо забезпечення тих, хто на передовій, усим необхідним. Ми ні на мить не забуваємо в яких умовах несуть службу наші міліціонери і будемо прикладати максимум зусиль, щоб їм у всьому допомагати - від харчування до належного матеріально-технічного забезпечення. Мені приємно, що у всіх відряджених високе почуття патріотизму та відповідальності за долю України.» ,- наголосив Іван Корсун.

Після повернення з відрядження керівник УМВС довів до особового складу інформацію про ситуацію на сході та дав відповідні доручення окремим керівникам галузевих служб щодо належного забезпечення відряджених міліціонерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МВС #Полтава #Схід
Оголошення
live comments feed...