• Головна
  • Сергій Каплін заявив, що Мамай готує замах на його життя
12:46, 13 травня 2014 р.

Сергій Каплін заявив, що Мамай готує замах на його життя

Прес-служба Сергія Капліна роповсюдила інформацію від імені депутата, про те, що мер Полтави Олександр Мамай готує замах на його життя.

Зокрема в повідомленні говориться, що з неофіційний джерел народному депутату України стало відомо, що на його життя планується замах. Замовник – міський голова Полтави Олександр Мамай. Останнього зараз судять за корупцію. Мер Полтави неодноразово публічно заявляв, що до суду його притягнули саме завдяки профспілці «Рух простих людей». Адже вона на чолі зі своїм Лідером Сергієм Капліним останній кілька років постійно дошкуляли меру. Організовували під міськрадою мітинги та демонстрації, які викривали корупційні діяння міського голови Полтави.

– Я знаю, що на даний момент поплічник Мамая – Віктор Бажан, уже пропонує виконавцями суми. До того ж немалі. Хочу сказати Мамаю, що спроби мене прибрати не зупинять мого прагнення допомагати людям. Корупціонер повинен відповісти за свої злодіяння! – заявив Сергій Каплін.

Нагадаємо, вчора відбулося чергове судове засідання у справі мера. Олександр Мамай взяв час для вивчення питання, потім . На думку Сергія Капліна, мер маніпулює судом, щоб уникнути відповідальності.

– Я уже звернувся до Міністерства охорони здоров’я, МВС та Генпрокуратури. Вимагав перевірити факт участі в цьому фарсі не лише правоохоронців, а й медиків. Адже в те, що міському голові раптово стало зле, ніхто не вірить, – сказав Каплін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Каплін #Мамай #замах #Полтава
Оголошення
live comments feed...