Полтавцям роздавали «Візитки» від дільничного (ФОТО)

«Ваш дільничний!» - з таким надписом візитки та пам’ятки дільничні інспектори міліції міста Полтава нині вручають жителям обласного центру.

«У візитці є всі необхідні контакти дільничного, - говорить начальник відділу дільничних інспекторів міліції Полтавського міського управління Віталій Рибка, - ми розробили також спеціальні пам’ятки «Як не стати об’єктом злочину». Таким чином ми намагаємося донести до громадян, що ми завжди поруч і можемо захисти, врятувати, допомогти!»

За словами Віталія Вікторовича, територію міста Полтава обслуговують 72 дільничних інспектора міліції, функціонує 17 дільничних пунктів міліції, в яких щовівторка, четвер та суботу проводиться прийом громадян.

Дільничні мікрорайону «Половки» Василь Вовк та Анатолій Дяченко працюють на дільниці №11 з кількістю населення близько 18 000 чоловік. «В нашому мікрорайоні знаходиться одне профтехучилище та п’ять шкіл, - говорить Анатолій Олегович, - зосереджуємо свою роботу на розкритті злочинів та профілактиці. Звертаємо увагу і на сімейних дебоширів, буваємо в неблагополучних сім’ях, цікавимося їх життям та допомагаємо зі свого боку чим можемо». Під час операції «Візит» дільничний відвідав жителів будинку по провулку Хорольському, 18. Одна з мешканок, Марія Єфремівна, побачивши свого дільничного та отримавши від нього візитку, дуже зраділа. Вона розповіла, що дільничного знає не один рік та задоволена його роботою, адже він весь час серед людей, його знають і поважають половчани.

Територію з найбільшою кількістю мешканців, 20 000 осіб, обслуговує дільничний пункт міліції №9 по вулиці Юрія Побєдоносцева, 4. Тут працює дільничний Олександр Нестеренко та дільничний Олександр Ларін.

«До території нашого обслуговування входить район «Сади-1, Сади-2 та Сади-3», - говорить Олександр Нестеренко, - дільниця специфічна, тому роботи вистачає. Тут проживає чимала кількість раніше засуджених осіб, а також громадяни, які зловживають спиртним та наркотиками. Працюємо з ними, відвідуємо за місцем мешкання, цікавимося родом їх занять, спілкуємося з сусідами.» З початку проведення операції «Візит», правоохоронці вже встигли відвідати не один десяток помешкань громадян. Одна з жительок мікрорайону «Сади-2» – пенсіонерка Валентина Львівна, якій працівники міліції вручили візитку, дуже добре віднеслася до такої ініціативи.

«На щастя, мені не доводилося звертатися в міліцію, але за інформацію спасибі, - говорить жінка, - свого дільничного бачила не раз, адже проживаю неподалік дільниці, він завжди привітний, поцікавиться чи все добре, чи ніхто не дошкуляє. Я дуже вдячна за таку увагу!»

В дільничному пункті міліції №21 по вулиці Богдана Хмельницького, 9 працює старший дільничний мікрорайону «Поділ», Валерій Педько. На території його обслуговування проживає близько 30 000 громадян. «Специфікою району є чотири гуртожитки та нічні розважальні заклади, - говорить Валерій Вікторович, - у нас проживає велика кількість молоді, які приїжджають на навчання в місто з району. Доводиться ходити в навчальні заклади з профілактичними лекціями, пояснювати як потрібно себе вести на навчанні та в побуті. Під час таких зустрічей ми роздали педагогічному колективу та студентам свої візитки. Будемо сподіватися, що така робота дасть позитивний результат і люди не будуть боятися звертатися до міліції.»

Профілактичні заходи з відвідування помешкання громадян триватимуть і надалі. Начальник дільничних міста Полтава Віталій Рибка звертається до полтавців із розумінням поставитися до проведення даної роботи.

«Хотілося б, щоб дану ініціативу міліції активно підтримали громадяни, адже нам цікава ваша думка про роботу міліції, - говорить Віталій Вікторович, - спілкуйтеся з міліцією, говоріть про свої проблеми, висловлюйте побажання, адже всі дільничні міста працюють і будуть працювати заради вашої безпеки!»

Алла Ставицька, інспектор ВЗГ УМВС

України в Полтавській області

«Визитка» от участкового (ФОТОРЕПОРТАЖ)

«Ваш участковый» - с такой надписью визитки со своими данными участковые инспекторы милиции города Полтава сейчас вручают жителям областного центра.

«В визитке есть все необходимые контакты участкового, - говорит начальник отдела участковых инспекторов милиции Полтавского городского управления Виталий Рыбка, - мы разработали также специальные памятки «Как не стать объектом преступления». Таким образом мы пытаемся донести до граждан, что мы всегда рядом и можем защитить, спасти, помочь».

По словам Виталия Викторовича, территорию города Полтава обслуживают 72 участковых инспектора милиции, функционирует 17 участковых пунктов милиции, в которых каждый вторник, четверг и субботу проводится прием граждан.

Участковые микрорайона «Половки» Василий Вовк и Анатолий Дяченко работают на участке № 11 с населением около 18 000 человек. «В нашем микрорайоне находится одно профтехучилище и пять школ, - говорит Анатолий Олегович, - сосредотачиваем свою работу на раскрытии преступлений и профилактике. Обращаем внимание и на семейных дебоширов, бываем в неблагополучных семьях, интересуемся их жизнью и помогаем со своей стороны чем можем».

Во время операции «Визит» участковый посетил жителей дома по переулку Хорольском, 18. Одна из жительниц, Мария Ефремовна, увидев своего участкового и получив от него визитку, очень обрадовалась. Она рассказала, что участкового знает не один год и довольна его работой, ведь он все время среди людей, его знают и уважают половчане.

Территорию с наибольшим количеством жителей, 20 000 человек, обслуживает участковый пункт милиции № 9 по улице Юрия Победоносцева, 4. Здесь работает участковый Александр Нестеренко и участковый Александр Ларин.

«К территории нашего обслуживания входит район «Сады-1 , Сады-2 и Сады-3», - говорит Александр Нестеренко, - участок специфический, поэтому работы хватает. Здесь проживает немалое количество ранее судимых лиц, а также граждане, которые злоупотребляют спиртным и наркотиками. Работаем с ними, посещаем по месту жительства, интересуемся родом их занятий, общаемся с соседями».

С начала проведения операции« Визит», правоохранители уже успели посетить не один десяток квартир граждан. Одна из жительниц микрорайона «Сады-2» - пенсионерка Валентина Львовна, которой работники милиции вручили визитку, очень хорошо отнеслась к такой инициативе.

«К счастью, мне не приходилось обращаться в милицию, но за информацию спасибо, - говорит женщина, - своего участкового видела не раз, ведь живу неподалеку участка, он всегда приветлив, поинтересуется все ли хорошо, или никто не донимает. Я очень благодарна за такое внимание».

В участковом пункте милиции № 21 по улице Богдана Хмельницкого, 9 работает старший участковый микрорайона «Подол» Валерий Педько. На территории его обслуживания проживает около 30 тысяч граждан. «Спецификой района есть четыре общежития и ночные развлекательные заведения, - говорит Валерий Викторович, - у нас проживает большое количество молодежи, которые приезжают на учебу в город из района. Приходится ходить в учебные заведения с профилактическими лекциями, объяснять как нужно себя вести на обучении и в быту. Во время таких встреч мы раздали педагогическому коллективу и студентам свои визитки. Будем надеяться, что такая работа даст положительный результат и люди не будут бояться обращаться в милицию».

Профилактические мероприятия с посещения домов граждан продолжатся. Начальник участковых города Полтава Виталий Рыбка обращается к полтавчанам с пониманием отнестись к проведению данной работы.

«Хотелось бы, чтобы эту инициативу милиции активно поддержали граждане, ведь нам интересно ваше мнение о работе милиции, - говорит Виталий Викторович, - общайтесь с милицией, говорите о своих проблемах, высказывайте пожелания, ведь все участковые города работают и будут работать ради вашей безопасности».

Алла Ставицкая, инспектор ОСО УМВД Украины в Полтавской области

 

Полтава МВС дільничий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Поки ще ніхто не оцінював
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Влада
Населення отримає знижені ціни на газ вже в грудні, а захищені споживачі отримають кілька варіантів ціни з 1 січня 2020 року. Ціна на природний газ для споживачів , які купують газ на умовах ПСО (покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку), у грудні 2019 року складе 4277 грн за тис. куб. м (без урахування ПДВ, націнки газзбутів і транспортних витрат). Це на 13% нижче рівня регульованої ціни газу, яка діяла в листопаді 2019 року. Цей рівень визнач...
Культура
11 грудня у Палаці дозвілля «Листопад» відбулося міське вокально-хореографічне шоу «Творчий квартет». Фестиваль став традиційним для нашого міста, уже сім років поспіль він згуртовує у творчій співпраці учнів, батьків, педагогів шкіл, вихованців позашкільних закладів та закладів культури, творчих полтавців. Під час концерту свої пісенно-танцювальні композиції дарували колективи шкіл № 1, 2, 5, 6, 7, 9, 10, 13, 14, 16, 19, 21, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34...
Суспільство
У 2020 році пробне ЗНО відбуватиметься в кінці березня. Реєстрація для участі в тесті триватиме від 3 до 24 січня. Відповідний наказ підписав виконувач обов'язків директора українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко, повідомляє сайт УЦОЯО Сам тест з української мови та літератури вступники матимуть можливість скласти 21 березня. Іспит з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземної мови (на вибір англійської,...
Суспільство
Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка своїм наказом призначив на посаду прокурора Полтавської Ярослава Голинського. Досі Ярослав Голинський працював заступником прокурора Київської області.  Він народився 20 квітня 1985 року в Тернополі. Вищу юридичну освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка та Одеській юридичній академії. В органах прокуратури працює з грудня 2007 року. Обіймав різні, в тому числі керівні, посади в...
Суспільство
Начальник Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру Юрій Трегубов розповідає, що ідея створення електронної цифрової карти Полтави виникла іще у 1992-му році. Така карта була потрібна, щоб можна було вести ефективний облік земель та відповідним чином реагувати на всі виклики, пов’язані із питаннями землекористування. Реалізувати перший етап і створити цифрову карту вдалося 1999 році.  Тоді вперше була розроблена нормативна...
Суспільство
Лейтенант Богдан Головаш став командиром бойового катеру «Кременчук». Як повідомляє “Кременчуцька газета”, він заявив про це журналістам перед початком сесії міської ради. Зараз він поправляє здоров’я, а потім приступить до служби. Працюватиме командиром і нестиме службу по черзі з іншим колегою. Також Богдан Головаш отримав грамоту Полтавської міської ради. Раніше Богдан Головаш був матросом на катері «Бердянськ» і саме з нього потрапив у російський полон...
Культура
Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка пропонує школярам під час зимових канікул реальну й цікаву альтернативу комп’ютерним іграм, телевізорам, планшетам. У рамках багаторічного культурно-освітнього проекту «Канікули в музеї» поряд із теоретичними знаннями під час екскурсій, знайомством із найяскравішими і знаковими особистостями і напрямками в мистецтві, діти й підлітки отримають практичні навички, беручи участь у майстер-клас...
Суспільство
Працівники поліції Полтавського району та оперативники карного розшуку встановили особу дівчини, тіло якої 10-го грудня знайшли на снігу у селі Щербані Полтавського району. У встановленні особи суттєво допомогли користувачі соціальних мереж. Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» речник полтавської поліції Юрій Сулаєв. За попередньою інформацією, тіло може належати 25-річній мешканці однієї із сусідніх областей. Зараз правоохоронц...
Влада
Мінінфраструктури у 2020 році почне реалізовувати перші проєкти із відновлення місцевих доріг в Україні за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. Про це повідомляє голова ОДА Олег Синєгубов на своїй сторінці у фесйбуці. " - Пріоритетом у кредитуванні є мости, переходи, автошляхи.Головними об’єктами для області, на які планують залучити кошти ЄБРР, залишаються – відновлення кременчуцького мосту в межах будівництва дороги М-22, відновлення та...