• Головна
  • За тиждень до «Кадетаріуму» полтавців запрошують на прибирання
14:06, 9 травня 2014 р.

За тиждень до «Кадетаріуму» полтавців запрошують на прибирання

10 травня о 10:00 відбудеться генеральне прибирання у Кадетському корпусі перед одноденним соціально-мистецьким проектом «Кадетаріум 2.0».

Координаторами прибирання, як і трьох попередніх в цьому місці, буде «Чиста Полтава».

З собою потрібно взяти рукавички, віники, совкові лопати, будівельні мішки, а найголовніше — хороший настрій і друзів, адже разом працювати набагато цікавіше. Прибирання відбудеться для того, щоб проект «Кадетаріум 2.0» проводився на чистій та безпечній території.

Кадетаріум — це, можна сказати, новий формат соціально-мистецьких проектів для Полтави. Суть його у тому, щоб показати цінність Кадетського корпусу та архітектурної пам’ятки взагалі у культурному дискурсі цілої України.

Художники, фотографи, поети та музиканти обрали стіни Кадетського корпусу за полотно, на якому вони творять мистецтво нашого міста. Минула виставка відбулася 6 квітня цього року і зібрала набагато більше відвідувачів, ніж очікували організатори. Цього разу вони підійшли ще відповідальніше до проведення заходу, тому він повинен стати ще цікавішим і глобальнішим, ніж попередній.

Серед учасників виставки будуть митці не лише з Полтави, навіть не Полтавської області, але й з усієї України. Організатори вважають, що розголос на такому рівні допоможе у реновації Кадетського корпусу, а ще — дасть приклад митцям та громадським діячам з інших міст.

Що? Прибирання перед «Кадетаріумом».

Де? Збираємося біля Монумента Слави.

Коли? 10 травня о 10:00.

Тому якщо хочеш допомогти Полтаві прогриміти потужним мистецьким заходом – допоможи спочатку прибрати Кадетський корпус.

Катя Кролевська

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кадетський корпус #прибирання #Полтава
Оголошення
live comments feed...